Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK aromātiskā svece Happiness 220g

AIR WICK aromātiskā svece Happiness 220g

8,93€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258476
EAN: 5908252010578
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 24.05.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick aromātiskā svece ar aromātu “Prieks”, 220 g.
Jaunums! Bagātināta ar īstām ēteriskajām eļļām. Dakts izgatavota  no 100% kokvilnas, bez metāla. Uzmundrinošs ananasu, persilu un savvaļas piparmētru aromāts. Degs līdz pat 40 stundām.  Atklājiet Air Wick aromatizētās sveces ar dabiskajām ēteriskajām eļļām, kas radīs patīkamu noskaņu jūsu mājās. Brīnišķīgs aromāts visu sveces degšanas laiku.
Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Satur: etillinaloolu, alilcikloheksilpropionātu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
UZMANĪBU: PIRMS LIETOŠANAS IZLASIET ŠO DROŠĪBAS INFORMĀCIJU! Saglabājiet iepakojumu. BRĪDINĀJUMS: Instrukciju neievērošana var izraisīt ugunsgrēka draudus, savainojumus un iespējamu trauciņa saplīšanu. UZMANIETIES, LAI VASKS NETIKTU PIESĀRŅOTS (piem., ar sērkociņiem). Nepievienojiet svecei ēteriskās eļļas. Apgrieziet dakti apmēram 1 cm pirms liesmas, lai izvairītos no kūpēšanas. Nekad neatstājiet degošu sveci bez uzraudzības. Nenovietojiet tuvu priekšmetiem, kuri var viegli aizdegties, kā arī nededziniet sveci ilgāk par 4 stundām. Nodzēsiet sveci, ja atlicis tikai 1 cm biezs vaska slānis un nekad neļaujiet svecei izdegt līdz galam. Novietot sveci uz gludas, karstumizturīgas virsmas. Nenovietojiet sveces caurvējā. Nededziniet sveces uz jebkā, kas var aizdegties vai tā tuvumā. Novietojiet sveces vertikālā stāvoklī. Nenovietojiet sveces siltuma avotu tuvumā. Nepārvietojiet degošu sveci, vai kamēr šķidrums nav sacietējis. Neļaujiet sveces liesmai pieskarties stikla trauciņa sienai. Stikla trauciņš degšanas laikā un pēc tam var būt karsts. Sveci nodzēst ar vieglu pūtienu. Starp degošām svecēm vienmēr atstājiet vismaz 20 cm. Nelietojiet, ja stikla trauks ir bojāts.  Iepakojumu var pārstrādāt tikai tad, kad tas ir pilnībā iztukšots.
Derīguma termiņš: 2 gadi no ražošanas datuma (skat. uz iepakojuma). Ražots Ķīnā. “Air Wick” ir reģistrēta Reckitt grupas uzņēmumu preču zīme. Informācija par sastāvu: www.rbeuroinfo.com
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ķīna
Neto svars (g):220 g