Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK aromātiskie kociņi Fresh Linen in the Air 30ml

AIR WICK aromātiskie kociņi Fresh Linen in the Air 30ml

6.32€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258600
EAN: 5011417547885
Iepakojumā: 5
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 3/10/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Aromātiskie kociņi.
Pateicoties rotangpalmas stublāju īpašībām uzsūkt aromātu un to ilgstošā periodā izplatīt, aromātiskie kociņi gādās par spirgtu, dabai radniecīgu aromātu līdz pat četru nedēļu garumā.
Jūs ne tikai varēsiet baudīt burvīgo aromātu, kas ieskaus māju, bet ar slaidajiem kociņiem elegantajā flakonā papildināt arī tās dizainu. Atskrūvējiet pudelīti un noņemiet vāciņu. Uzvelciet cimdus un ar pirkstu izspiediet disku no vāciņa iekšpuses. Uzskrūvējiet vāciņu atpakaļ. Ievietojiet stiebrus flakonā un novietojiet uz stabilas virsmas. Nenovietojiet uz pulētām, krāsotām un plastmasas virsmām. Izlīšanas gadījumā nekavējoties noslaukiet virsmu ar mitru drānu.

Uzmanību!
H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām.
EUH208 Satur: 2,4-Dimetil-3-cikloheksēn-1-karboksialdehīdu; Dimetilcikloheks-3-ēn-1-karbaldehīdu (izomēru maisījums); Acetilcedrēnu, Citrālu; alfa-izo-Metiliononu, (E)-1-(2,6,6-Trimetil-2-cikloheksēn-1-il)-2-butēn-1-onu; 2-Metil-3-(p-izopropilfenil)propionaldehīdu; 2-metilundekanālu; Metoksidiciklopentadiēna karboksialdehīdu; Linalolu. Var izraisīt alerģisku reakciju.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):47 g