Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK aromātiskie kociņi Melon & Frangipani 40ml

AIR WICK aromātiskie kociņi Melon & Frangipani 40ml

5,00€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258630
EAN: 5908252010646
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 21.06.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
AIR WICK gaisa atsvaidzinātājs ar stiebru difuzoru ar “Meloņu un plumēriju” aromātu, 40 ml.
Ilgstošs aromāts. 100% dabisks smaržas izpaltītājs. Satur ēteriskās eļļas.
Airwick aromatizatoriem ar stiebru difuzoru ir ne tikai elegants dizains, bet tie arī smalki izkliedē brīnišķīgus un ilgstoši noturīgus aromātus. Radiet mājās omulīgu atmosfēru ar saviem iecienītākajiem aromātiem.
Tropiskie augļi: Ļaujieties saldajam, svaigajam melones un izsmalcināti eksotiskajam plumērijas aromātam.
Lietošanas norādījumi: 1.Atskrūvējiet un noņemiet vāciņu. 2.Ar pirkstu izspiediet plombes disku no vāciņa augšdaļas. 3.Uzskrūvējiet vāciņu atpakaļ uz pudeles. 4.Ievietojiet rotangpalmas stiebrus pudelē, pārliecinoties, ka tie novietoti izklaidus. Stiebri darbosies kā difuzors un vienmērīgi izdalīs aromātu gaisā. 5.Pārliecinieties, ka produkts ir novietots uz stabilas virsmas, lai novērstu nejaušu izšļakstīšanos. Nenovietojiet uz pulētām, krāsotām vai plastmasas virsmām. Izlīšanas gadījumā, nekavējoties noslaukiet virsmu. Lūdzu saglabājiet šo informāciju.
PIESARDZĪBAS PASĀKUMI: Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet un saglabājiet lietošanas instrukciju turpmākai uzziņai. Lietot tikai atbilstoši norādījumiem. UZMANĪBU: PRODUKTS SATUR SĪKAS DETAĻAS, KAS VAR RADĪT AIZRĪŠANĀS RISKU.
Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. Satur Tetrahidrolinaloolu, Linaloolu, Eigenolu, Geranilacetātu, Geraniolu, Dimetilheptenāls, Pentāndionu, Transrozes ketonu-3. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuri ir jutīgi pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ķīna
Neto svars (g):40 g