Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK aromātiskie kociņi Oriental Spice&Blood Orange 30ml

AIR WICK aromātiskie kociņi Oriental Spice&Blood Orange 30ml

6.86€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258635
EAN: 5908252010158
Iepakojumā: 5
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 8/2/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick gaisa atsvaidzinātājs ar stiebru difuzoru - "Austrumu garšvielu un sarkano apelsīnu" aromāts, 30 ml.
Austrumu garšvielu un sarkano apelsīnu aromāts. Kad naktis kļūst vēsas, radiet mājās omulīgu atmosfēru ar siltu austrumu garšvielu un sarkano apelsīnu aromātu maisījumu. Izbaudiet šo smaržu līdz pat 4 nedēļām! Komplektā esošie kociņi - dabiski rotangpalmas kāti – smalki izkliedē ekskluzīvu aromātu līdz pat 28 dienām. Šis elegantā dizaina gaisa atsvaidzinātājs ar dabiskajām ēteriskajām eļļām palīdzēs radīt Jūsu mājās omulīgu atmosfēru.
LIETOŠANA: 1.Atskrūvējiet un noņemiet vāciņu. 2.Ar pirkstu izspiediet plombes disku no vāciņa augšdaļas. 3.Uzskrūvējiet vāciņu atpakaļ uz pudeles. 4.Ievietojiet rotangpalmas stiebrus pudelē, pārliecinoties, ka tie novietoti izklaidus. Stiebri darbosies kā difuzors un vienmērīgi izdalīs aromātu gaisā. 5.Pārliecinieties, ka pudele ir novietota uz stabilas virsmas, lai novērstu nejaušu izšļakstīšanos. Nenovietojiet uz pulētām, krāsotām vai plastmasas virsmām. Izlīšanas gadījumā, nekavējoties noslaukiet virsmu. Lūdzu saglabājiet šo informāciju.
PIESARDZĪBAS PASĀKUMI: Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet un saglabājiet lietošanas instrukciju turpmākai uzziņai. Lietot tikai atbilstoši norādījumiem. Izmantot labi vēdināmās vietās. UZMANĪBU: PRODUKTS SATUR SĪKAS DETAĻAS, KAS VAR RADĪT AIZRĪŠANĀS RISKU.
Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. Satur: linaloolu, metilcinnamātu, alfa-metilkanēļaldehīdu, 3,7-dimetiloktān-3-olu, eigenolu, limonēnu, kanēļaldehīdu un izoeigenolu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):29 g