Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK Aroma Mist gaisa atsvaidz. Fiji&Aloe refill 20ml

AIR WICK Aroma Mist gaisa atsvaidz. Fiji&Aloe refill 20ml

9.05€
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258383
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 1/24/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Aroma Mist elektriskā aromātiskās miglas difuzora rezerves aromāta flakons “Paradīzes salas Fidži ūdeņi un svaiga Alveja", 20 ml.
Jaunums! Katrs aromāta flakons pietiks līdz pat 45 dienām* (*Darbinot pie zemākās intensitātes iestatījuma). Izdala ar dabīgām ēteriskajām eļļām bagātinātu aromātu miglas veidā** Radīts, lai rūpētos par jūsu garastāvokli.
UZZINIET VAIRĀK PAR SASTĀVDAĻĀM. SMARŽA: No dabīgām ēteriskām eļļām. NESATUR: Pievienotu acetonu un ftalātus. PALĪGVIELAS:  Aromātu izplata nesējvielas.
Lietošanas norādījumi (skatīt attēlus): 1.Pagrieziet, lai noņemtu ierīces pamatni. 2.Ievietojiet ierīcē 3 baterijas. 3.Paņemiet aromāta flakonu un noskrūvējiet plastmasas vāciņu. Vertikāli, virzot flakonu uz augšu, ielieciet to ierīcē, līdz sadzirdat klikšķi. 4.Uzlieciet atpakaļ cilindrisko plastmasas vāku-apvalku. 5.Ieslēdziet ierīci, pavirzot slēdzi uz sāniem vēlamajā intensitātes režīmā (ierīces augšpusē sāks mirgot zila gaismiņa). 6.Ierīce darbosies 8 stundas, nepārtraukti izdalot aromātisku miglu, pēc tam pāries gaidīšanas režīmā līdz nākamajai dienai.Satur: Ogļūdeņražus, C12-C16, izoalkānus, cikliskos, <2% aromātiskos; Ogļūdeņražus, C11-C13, izoalkānus, <2% aromātiskos. Var izraisīt nāvi, ja norīts vai iekļūst elpceļos. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):20 g