Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK Aroma Mist gaisa atsvaidz. Happiness refill 20ml

AIR WICK Aroma Mist gaisa atsvaidz. Happiness refill 20ml

7,48€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258381
EAN: 5908252002054
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 06.09.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Air Wick Aroma Mist elektriskā aromātiskās miglas difuzora rezerves aromāta flakons "Prieks", 20 ml.
Ļaujiet savam prātam kavēties priecīgos brīžos ar uzmundrinošu ananāsu, persiku un savvaļas piparmētru aromātu. Jaunums! Pārvērš dabiskas ēteriskās eļļas aromātiskā miglā.  Katrs aromāta flakons pietiks līdz pat 45 dienām* (*Darbinot pie zemākās intensitātes iestatījuma). Izdala ar dabīgām ēteriskajām eļļām bagātinātu aromātu miglas veidā** Radīts, lai rūpētos par jūsu garastāvokli.
UZZINIET VAIRĀK PAR SASTĀVDAĻĀM. SMARŽA: No dabīgām ēteriskām eļļām. NESATUR: Pievienotu acetonu un ftalātus. PALĪGVIELAS:  Aromātu izplata nesējvielas.
Lietošanas norādījumi (skatīt attēlus): 1.Pagrieziet, lai noņemtu ierīces pamatni. 2.Ievietojiet ierīcē 3 baterijas. 3.Paņemiet aromāta flakonu un noskrūvējiet plastmasas vāciņu. Vertikāli, virzot flakonu uz augšu, ielieciet to ierīcē, līdz sadzirdat klikšķi. 4.Uzlieciet atpakaļ cilindrisko plastmasas vāku-apvalku. 5.Ieslēdziet ierīci, pavirzot slēdzi uz sāniem vēlamajā intensitātes režīmā (ierīces augšpusē sāks mirgot zila gaismiņa). 6.Ierīce darbosies 8 stundas, nepārtraukti izdalot aromātisku miglu, pēc tam pāries gaidīšanas režīmā līdz nākamajai dienai.
• Turiet ierīci uz līdzenas virsmas.
• Vienmēr turiet vertikāli.
Pirms lietošanas, lūdzu, izlasiet piesardzības pasākumus.
IZSLĒDZIET IERĪCI PIRMS REZERVES FLAKONA IEVIETOŠANAS. Rezerves flakons ir nodrošināts ar bērniem neatveramu vāciņu. Pēc atvēršanas neuzglabājiet rezerves flakonu ārpus ierīces. Neatstājiet rezerves flakonu bez uzraudzības. Pēc iztukšošanas iepakojumu izmetiet vietā, kur nevar piekļūt bērni. Lietojiet labi vēdinātās telpās, tikai saskaņā ar norādījumiem. UZGLABĀT BĒRNIEM UN MĀJDZĪVNIEKIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. NENORĪT. Ierīcē izmantot tikai Air Wick Aroma Mist rezerves flakonus.

UFI: 7234-105V-N001-UW1Q
BĪSTAMI! Satur: Ogļūdeņražus, C12-C16, izoalkānus, cikliskos, <2% aromātiskos; Ogļūdeņražus, C11-C13, izoalkānus, <2% aromātiskos. Var izraisīt nāvi, ja norīts vai iekļūst elpceļos. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām.
Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. NEIZRAISĪT vemšanu. Glabāt slēgtā veidā. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionāliem/ starptautiskiem noteikumiem. Satur: Tetrahidrolinaloolu, Limonēnu, 3,7-Dimetilnona-1,6-dien-3-ols (Etillinaloolu), Eikaliptolu, Dimetilheptenālu, Beta-damascenonu. Var izraisīt alerģisku reakciju.
Lietot tikai atbilstoši norādījumiem. Izmantot labi vēdināmās vietās. Cilvēkiem, kuri ir jutīgi pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):20 g