Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK Aroma Mist gaisa atsvaidz. Kit Happiness Compete 20ml

AIR WICK Aroma Mist gaisa atsvaidz. Kit Happiness Compete 20ml

15,87€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258291
EAN: 5900627080148
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 14.11.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Aroma Mist gaisa atsvaidzināšanas komplekts ar elektrisku aromātiskas miglas difuzoru un aromāta flakonu “Maiga melone un gurķi”.  Jaunums! Pārvērš dabiskas ēteriskās eļļas aromātiskā miglā*. Darbināms ar baterijām. 1 aromāta flakons pietiks līdz pat 45 dienām**. *Jaunais Air Wick Aroma Mist aromāta flakons satur dabiskas ēteriskās eļļas, kas automātiski tiek pārvērstas smalkā miglā. **Darbinot pie zemāka intensitātes iestatījuma. Lietošanas norādījumus, drošības informāciju un brīdinājumus: skatīt zem etiķetes.
Lietošanas norādījumi (skatīt attēlus): 1.Noņemiet ārējo cilindrisko plastmasas vāku-apvalku no ierīces. 2.Ievietojiet ierīcē 3 baterijas. 3.Paņemiet aromāta flakonu un noskrūvējiet plastmasas vāciņu. Vertikāli, virzot flakonu uz augšu, ielieciet to ierīcē, līdz sadzirdat klikšķi. 4.Uzlieciet atpakaļ cilindrisko plastmasas vāku-apvalku. 5.Ieslēdziet ierīci, pavirzot slēdzi uz sāniem vēlamajā intensitātes režīmā (ierīces augšpusē sāks mirgot zila gaismiņa). 6.Ierīce darbosies 8 stundas, nepārtraukti izdalot aromātisku miglu, pēc tam pāries gaidīšanas režīmā līdz nākamajai dienai. Ierīces priekšrocības: iespējama aromāta intensitātes regulēšana. A) Lai nomainītu intensitāti, vispirms izslēdziet ierīci pavisam. B) Pēc tam pavirziet slēdzi vēlamajā intensitātes režīmā (zems, vidējs vai augsts).
NORĀDĪJUMI DROŠAI LIETOŠANAI: Lietot tikai atbilstoši norādījumiem. SARGĀT NO BĒRNIEM UN MĀJDZĪVNIEKIEM. Lietot tikai labi vēdināmā telpās. PIRMS FLAKONA NOMAIŅAS IZSLĒDZIET TAIMERI. Lietojiet tikai Air Wick Essential Mist rezerves flakonus. UZMANĪTIES NO NORĪŠANAS.
Uzmanīgi izlasiet un saglabājiet iepakojumu ar lietošanas instrukciju turpmākai uzziņai.  Šī ierīce ir darbināma ar baterijām.  LIETOŠANAI TIKAI PIEAUGUŠAJIEM. Nav paredzēta lietošanai bērniem un personām ar samazinātām fiziskajām, maņu vai garīgajām spējām. Lietojiet tikai neuzlādējamas sārmu baterijas. Pārliecinieties, ka baterijas ir ieliktas pareizi, atbilstoši norādēm (+) un (-).Ja no baterijām veidojas noplūde, nekavējoties tās izņemiet un savāciet noplūdušo vielu. Ja ierīce ilgstoši netiks lietota – izņemiet baterijas. Ja nelietosiet ierīci ilgāk par nedēļu – izslēdziet to. BRĪDINĀJUMI: NENOVIETOJIET siltuma avotu, atklātas liesmas un  elektrisko iekārtu tuvumā vai arī tiešos saules staros (virs 50°C). NELIETOJIET lietotas, dažādu zīmolu vai veidu baterijas. Nepakļaujiet baterijas ūdens, liesmu vai augstu temperatūru ietekmei.  Neizraisiet īssavienojumu. Nemēģiniet uzlādēt neuzlādējamas baterijas. Turiet produktu tikai uz līdzenas virsmas. Turiet produktu tikai vertikāli. NELIETOJIET BOJĀTU IERĪCI. NELIETOJIET NEPĀRTRAUKTI. NENOSPROSTOJIET GAISA PLŪSMU. NELIETOJIET MAZĀS, SLĒGTĀS TELPĀS. NELIETOJIET GUĻAMISTABĀ. NEIEELPOJIET TVAIKU TIEŠI NO IERĪCES.
Satur: alfa-heksilkanēļaldehīdu, Izociklocitrālu, Dimetilcikloheks-3-ēn-1-karbaldehīdu (izomēru maisījumu), Linaloolu, 2,4-Dimetil-3-cikloheksēn-1-karboksialdehīdu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi. Pēc lietošanas izvēdināt telpas.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):20 g