Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK FRESH MATIC gaisa atsvaidzinātājs Mulled Wine Refill 250ml

AIR WICK FRESH MATIC gaisa atsvaidzinātājs Mulled Wine Refill 250ml

6,74€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258298
EAN: 5900627091830
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 14.12.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Freshmatic automātiskā gaisa atsvaidzinātāja rezerves flakons, “Karstvīna aromāts”, 250 ml.
Ziemas brīvdienu aromātu klasika, kuru piepilda silta vīna un saldu ogu smarža, kas bagātīgi sajaukta ar kanēļa un krustnagliņu notīm. Ideāli piemērots aromāts, lai radītu siltu, viesmīlīgu gaisotni aukstajiem ziemas vakariem. Aromāts ar dabiskām ēteriskajām eļļām. Aromāts līdz pat 60 dienām* DROŠAS LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: Rūpīgi izlasiet un saglabājiet instrukciju turpmākai uzziņai. Pirms aromāta flakona nomaiņas, pārbaudiet, vai ierīce ir izslēgta -  slēdzim ir jābūt “OFF” ("IZSLĒGTS") pozīcijā. Pirms ieslēgšanas pavērsiet ierīci prom no sejas. Pēc ieslēgšanas ierīce pēc 15 sekundēm automātiski izsmidzinās aromātu. Drošības nolūkos rūpīgi ievērojiet automātiskās izsmidzināšanas ierīces lietošanas norādījumus. *pie zemākā smaržas intensitātes iestatījuma.
BĪSTAMI! Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Pirms lietošanas izlasīt etiķeti. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi. Pēc lietošanas izvēdināt telpu.
BRĪDINĀJUMI: Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. Tīša un ļaunprātīga produkta izmantošana, apzināti koncentrējot vai ieelpojot saturu, var būt kaitīga vai nāvējoša. Neieelpot aerosolu. Lietot tikai labi vēdināmās telpās. Augsta temperatūra var būt automašīnā un pie krāsns vai kamīna. Apsmidzinot cietas virsmas - tās kļūst slidenas.
Atkritumos nododiet tikai iztukšotu aerosola flakonu. 
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Lielbritānija
Neto svars (g):160 g