Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK Freshmatic gaisa atsvaidzinātājs Satin Moon Lily complete 250ml

AIR WICK Freshmatic gaisa atsvaidzinātājs Satin Moon Lily complete 250ml

9.42€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258248
EAN: 5900627076196
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 4/26/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick automātiskā gaisa atsvaidzinātāja komplekts - elektriskais difuzors un aromāta flakons ar "Satīna un mēness liliju" aromātu, 250 ml.JAUNS UN UZLABOTS*. AR X5 SMAKU NEITRALIZĒŠANAS SPĒKU*.*Neitralizē 5 visspēcīgākās smakas mājās: vannas istabas, virtuves, pelējuma, atkritumu un mājdzīvnieku. Līdz pat 70 dienām svaiguma**. Neitralizē nepatīkamās smakas 24/7. LIETOJIET: Tualetē. Vannas istabā. Virtuvē.KOMPLEKTĀ: izsmidzināšanas ierīce, aromāta flakons un baterija.UZZINIET VAIRĀK PAR MŪSU SASTĀVDAĻĀM: Satur dabiskas ēteriskās eļļas. Palīgvielas: Etanols-atbrīvo aromātu. Butāns, propāns-propelenti. Automātiski izsmidzina aromātu. Nepārtraukta smaržas izdalīšana, vienmēr nodrošinot mājās svaigu aromātu un viesmīlīgu atmosfēru. Intensitātes kontrole: izvēlieties un kontrolējiet aromāta intensitāti, kā vēlaties. Atsvaidzina gaisu un neitralizē nepatīkamas smakas līdz pat 70 dienām**. **Pie zemākā Air Wick ierīces smaržas intensitātes iestatījuma.LIETOJIET TIKAI ATBILSTOŠI NORĀDĪJUMIEM. SARGĀT NO BĒRNIEM UN MĀJDZĪVNIEKIEM. Lietot tikai labi vēdināmās telpās. PIRMS AEROSOLA FLAKONA NOMAIŅAS, IZSLĒDZIET TAIMERI (POZĪCIJĀ „OFF”). Izlasiet un ievērojiet drošības informāciju uz aerosola flakona. Izmantot tikai "Air Wick" rezerves aromātu flakonus. Satur Linaloolu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. BĪSTAMI!
H222 Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols.
H229 Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt.
P102 Sargāt no bērniem.
P101 Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.
P210 + P251 Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas.
P211 Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem.
P305 + P351 + P338 SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot.
P410 + P412 Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C.
EUH208 Satur: Tetrametil Acetiloktahidronaftalēnus un Heksilkanēļskābes aldehīdu. Var izraisīt alerģisku reakciju.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):160 g