Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AIR WICK gaisa atsvaidzinātājs Rainy Eucalyptus&Fresia 237ml

AIR WICK gaisa atsvaidzinātājs Rainy Eucalyptus&Fresia 237ml

4,50€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258048
EAN: 5908252004751
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 01.09.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick izsmidzināms telpu gaisa atsvaidzinātājs ar “Lietus eikaliptu un frēziju” aromātu, 237 ml.
NEITRALIZĒ NEPATĪKAMUS AROMĀTUS. NESATUR: PROPELENTUS, KRĀSVIELAS UN FTALĀTUS. Tikai tās sastāvdaļas, kas nepieciešamas, lai neitralizētu smakas un atsvaidzinātu mājas vidi. Izstrādāts ar efektīvām smaku neitralizējošām molekulām, kas cīnās ar nepatīkamām smakām. Aromāts ir bagātināts ar dabīgām ēteriskajām eļļām. Pudele izgatavota no 99% pārstrādātas plastmasas.
Lietošanas norādījumi: 1.Noņemiet drošības fiksatoru, lai atbrīvotu izsmidzinātāja mēlīti, un izmetiet to. 2.Pavērsiet sprauslu prom no sejas un vismaz trīs reizes nospiediet izsmidzinātāja mēlīti, lai uzsāktu izsmidzināšanu. 3.Turiet iepakojumu vertikāli un stingri nospiediet mēlīti, velciet sprūdu katru reizi, kad vēlaties to izsmidzināt. 4.Uzglabāt vēsā vietā, kur nepiekļūst tieši saules stari. UZMANĪBU! Lietot tikai labi vēdināmās vietās. Izmantot tikai atbilstoši norādījumiem. Neizsmidziniet tieši uz virsmām. Nesmidziniet uz mājdzīvniekiem, mājdzīvnieku guļvietām vai novietnēm. Nesmidziniet tieši uz pārtikas produktiem vai audumiem. Padara slidenas cietas virsmas. Dažas cietas virsmas, apsmidzinot, var kļūt mitras. Ja nonāk saskarē ar virsmām, nekavējoties noslaukiet ar mitru drānu. BRĪDINĀJUMS: PRODUKTS SATUR SĪKAS DETAĻAS, KAS VAR RADĪT AIZRĪŠANĀS RISKU. Produkta iepakojumu var nodot otrreizējai pārstrādei tikai pēc tam, kad tas ir pilnībā iztukšots.
Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Satur 5-hlor-2-metil-2H-izotiazol-3-onu un 2-metil-2H-izotiazol-3-onu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Polija
Neto svars (g):236 g