Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AW ACTIVE FRESH gaisa atsvaidzinātājs Fresh Sandalwood refill 228ml

AW ACTIVE FRESH gaisa atsvaidzinātājs Fresh Sandalwood refill 228ml

7,98€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258217
EAN: 5908252010080
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 18.01.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar "Svaiga sandalkoka" aromātu, rezerves flakons, 228 ml.
Līdz pat 70 dienām svaiguma*. Ar dabiskām ēteriskām eļļām. Ūdens bāzes formula. Nesatur ftalātus, propelentus un krāsvielas. *Pie zemākā Air Wick ierīces smaržas intensitātes iestatījuma.
DROŠAS LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: RŪPĪGI izlasiet un saglabājiet to turpmākai uzziņai. Pirms aromāta flakona nomaiņas, pārbaudiet, vai ierīce ir izslēgta - slēdzim ir jābūt “OFF” ("IZSLĒGTS") pozīcijā. Pirms ieslēgšanas pavērsiet ierīci prom no sejas. Pēc ieslēgšanas ierīce pēc 15 sekundēm automātiski izsmidzinās aromātu. Drošības nolūkos rūpīgi ievērojiet automātiskās izsmidzināšanas ierīces lietošanas norādījumus. BRĪDINĀJUMI: Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. Tīša un ļaunprātīga produkta izmantošana, apzināti koncentrējot vai ieelpojot saturu, var būt kaitīga vai nāvējoša. Neieelpot izsmidzinājumu. Lietot labi vēdināmās telpās. Padara slidenas cietas virsmas. Dažas cietas virsmas, apsmidzinot, var kļūt mitras. Ja nonāk saskarē ar virsmām, nekavējoties noslaukiet ar mitru drānu. Nesmidziniet tieši uz virsmām, uz mājdzīvniekiem, to guļvietām vai novietnēm, kā arī uz pārtikas produktiem vai audumiem. Augsta temperatūra var būt automašīnā un pie krāsns vai kamīna. BRĪDINĀJUMS: PRODUKTS SATUR SĪKAS DETAĻAS, KAS VAR RADĪT AIZRĪŠANĀS RISKU. Atkritumus apsaimniekot saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Tukšo aromāta flakonu nododiet otrreizējai pārstrādei vai sadzīves atkritumos. Pudele izgatavota no 50% pārstrādātas plastmasas. Pudele ir pārstrādājama. Smidzinātāju nevar pārstrādāt.
UFI: CD84-D0YG-M00R-U25Q
UZMANĪBU! Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Sargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C/ 122 °F. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Polija
Neto svars (g):210 g