Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AW ACTIVE FRESH gaisa atsvaidzinātājs Marine Breeze complete 228ml

AW ACTIVE FRESH gaisa atsvaidzinātājs Marine Breeze complete 228ml

11,82€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258213
EAN: 5908252010028
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 05.02.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Air Wick Automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar "Jūras brīzes" aromātu, komplekts, 228 ml.
JAUNUMS UN MŪSU LABĀKAIS*. Līdz pat 70 dienām svaiguma**.  24/7 smaku neitralizēšana. Mūsu pirmais automātiskais izsmidzinātājs bez aerosola ir klāt! Izbaudiet mūsu pārsteidzošos aromātus, kas piesātināti ar dabiskām ēteriskām eļļām. Izstrādāti ar spēcīgām smaku neitralizējošām molekulām, lai novērstu nepatīkamas smakas. Ūdens bāzes formula ir pārdomātas sastāvdaļu atlases rezultāts: nesatur ftalātus, propelentus un krāsvielas. Jūsu mājas smaržos pārsteidzoši svaigi un omulīgi. Lietojiet: vannas istabā, viesistabā, virtuvē. Priekšrocības: Intensitātes kontrole: Izvēlieties un regulējiet aromāta intensitāti, kā vēlaties. Pastiprināšanas poga: Intensīvākam aromātam, nospiediet ierīces augšpusi. Komplektā: Ierīce+Aromāta flakons+Baterija. 
UZZINIET VAIRĀK PAR MŪSU SASTĀVDAĻĀM. LIELISKS AROMĀTS: Piesātināts ar dabiskām ēteriskām eļļām. NESATUR: Ftalātus, propelentus un krāsvielas. KO SATUR UN KĀ TAS DARBOJAS: Ūdens, etanols un pretputošanās piedeva. Atbrīvo aromātu. Skenējiet kvadrātkodu, lai uzzinātu vairāk. Pudele izgatavota no 50% pārstrādātas plastmasas. Pudele ir pārstrādājama. Smidzinātāju nevar pārstrādāt.
LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: VIENMĒR PAVĒRSIET IERĪCI PROM NO SEJAS! DROŠAS LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: RŪPĪGI izlasiet un saglabājiet to turpmākai uzziņai. Ierīce darbināma ar bateriju. LIETOT TIKAI PIEAUGUŠAJIEM. Šī ierīce nav paredzēta lietošanai bērniem un personām ar ierobežotām fiziskām, maņu vai garīgām spējām. Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. SARGĀT NO BĒRNIEM UN MĀJDZĪVNIEKIEM. Lietot tikai labi vēdināmās telpās. PIRMS FLAKONA NOMAIŅAS, IZSLĒDZIET TAIMERI (POZĪCIJĀ „OFF”). Izlasiet un ievērojiet drošības informāciju uz aromāta flakona. Izmantot tikai "Air Wick" rezerves aromātu flakonus. NOVIETOJIET IERĪCI AUGSTUMĀ VIRS ACU LĪMEŅA (VISMAZ 2 M NO GRĪDAS). Izmantojiet tikai atkārtoti neuzlādējamu sārmu bateriju. Pārliecinieties, ka baterija ir ievietota pareizi, ievērojot (+) un (-) norādes. Ja pamanāt kādu noplūdi no baterijas, nekavējoties to izņemiet un savāciet izplūdušo vielu. Ja nelietosiet ierīci ilgāku laiku – izņemiet bateriju no ierīces. Ja būsiet prombūtnē ilgāk par nedēļu, izslēdziet ierīci.
BRĪDINĀJUMI: Nenovietojiet ierīci karstuma avota, atklātas liesmas un elektrisko ierīču tuvumā vai tiešā saules gaismā (virs 50°C). Nepakļaujiet bateriju ūdens, liesmu vai augstas temperatūras iedarbībai. Neizraisiet īssavienojumu. Nemēģiniet uzlādēt bateriju. Atkritumus apsaimniekot saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Izņemiet bateriju. Tukšo aromāta flakonu nododiet otrreizējai pārstrādei vai sadzīves atkritumos. Automātisko ierīci nododiet elektrisko un elektronisko iekārtu pārstrādes uzņēmumam. Pirms aromāta flakona nomaiņas, pārbaudiet, vai ierīce ir izslēgta-slēdzim ir jābūt “OFF” ("IZSLĒGTS") pozīcijā. Pirms ieslēgšanas pavērsiet ierīci prom no sejas. Pēc ieslēgšanas ierīce pēc 15 sekundēm automātiski izsmidzinās aromātu. Drošības nolūkos rūpīgi ievērojiet automātiskās izsmidzināšanas ierīces lietošanas norādījumus.
BRĪDINĀJUMI: Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. Tīša un ļaunprātīga produkta izmantošana, apzināti koncentrējot vai ieelpojot saturu, var būt kaitīga vai nāvējoša. Neieelpot izsmidzinājumu. Lietot labi vēdināmās telpās. Augsta temperatūra var būt automašīnā un pie krāsns vai kamīna.
*Salīdzinot ar pašreizējo Air Wick Fresmatic automātisko gaisa atsvaidzinātāju. **Pie zemākā Air Wick ierīces smaržas intensitātes iestatījuma.
UFI: 8784-D0KQ-000R-HD0K
UZMANĪBU! Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Sargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C/ 122 °F. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Satur: Linaloolu un Izoeigenolu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):166 g