Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AW AF gaisa atsvaidzinātājs Spring Breeze & Island Vanilla Comp 228ml

AW AF gaisa atsvaidzinātājs Spring Breeze & Island Vanilla Comp 228ml

11,82€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258261
EAN: 5908252014187
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 27.05.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar "Okeāna brīzes un Paradīzes vaniļas" aromātu, komplekts, 228 ml.
Īpašā kolekcija. Līdz pat 70 dienām svaiguma*.  24/7 aktīva svaiguma. Ar dabiskām ēteriskām eļļām. Mūsu pirmais** automātiskais izsmidzinātājs bez aerosola ir klāt! Izbaudiet mūsu pārsteidzošos aromātus, kas piesātināti ar dabiskām ēteriskām eļļām. Izstrādāti ar spēcīgām smakas neitralizējošām molekulām, lai novērstu nepatīkamās smakas. Ūdens bāzes formula ir pārdomātas sastāvdaļu atlases rezultāts: nesatur ftalātus, propelentus un krāsvielas. Jūsu mājas smaržos pārsteidzoši svaigi un omulīgi. Priekšrocības: Intensitātes kontrole: Izvēlieties un regulējiet aromāta intensitāti, kā vēlaties. Pastiprināšanas poga: Intensīvākam aromātam, nospiediet ierīces augšpusi.
*Pie zemākā Air Wick ierīces smaržas intensitātes iestatījuma. **Mūsu pirmais automātiskais izsmidzinātājs, kas ir uz ūdens bāzes un nesatur propelentus.
KOMPLEKTĀ: Ierīce+Aromāta flakons+Baterijas. Lietojiet: vannas istabā, viesistabā, virtuvē.
UZZINIET VAIRĀK PAR MŪSU SASTĀVDAĻĀM! LIELISKS AROMĀTS: Piesātināts ar dabiskām ēteriskām eļļām. NESATUR: Ftalātus, propelentus un krāsvielas. KO SATUR UN KĀ TAS DARBOJAS: Ūdens, etanols un pretputošanās piedeva. Atbrīvo aromātu. Skenējiet kvadrātkodu, lai uzzinātu vairāk. Pudele izgatavota no 50% pārstrādātas plastmasas. Pudele ir pārstrādājama. Smidzinātāju nevar pārstrādāt.
LIETOŠANAS INSTRUKCIJA (skatīt attēlus): VIENMĒR PAVĒRSIET IERĪCI PROM NO SEJAS! DROŠAS LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: RŪPĪGI izlasiet un saglabājiet to turpmākai uzziņai. Ierīce darbināma ar baterijām. LIETOT TIKAI PIEAUGUŠAJIEM. Šī ierīce nav paredzēta lietošanai bērniem un personām ar ierobežotām fiziskām, maņu vai garīgām spējām. Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. SARGĀT NO BĒRNIEM UN MĀJDZĪVNIEKIEM. Lietot tikai labi vēdināmās telpās. PIRMS FLAKONA NOMAIŅAS, IZSLĒDZIET TAIMERI (POZĪCIJĀ „OFF”). Izlasiet un ievērojiet drošības informāciju uz aromāta flakona. Izmantot tikai "Air Wick" rezerves aromātu flakonus.
NOVIETOJIET IERĪCI AUGSTUMĀ VIRS ACU LĪMEŅA (VISMAZ 2 M NO GRĪDAS). Izmantojiet tikai atkārtoti neuzlādējamas sārmu baterijas. Pārliecinieties, ka baterijas ir ievietotas pareizi, ievērojot (+) un (-) norādes. Ja pamanāt kādu noplūdi no baterijas, nekavējoties to izņemiet un savāciet izplūdušo vielu. Ja nelietosiet ierīci ilgāku laiku – izņemiet baterijas no ierīces. Ja būsiet prombūtnē ilgāk par nedēļu, izslēdziet ierīci.
BRĪDINĀJUMI: Nenovietojiet ierīci karstuma avota, atklātas liesmas un elektrisko ierīču tuvumā vai tiešā saules gaismā (virs 50°C). Nepakļaujiet baterijas ūdens, liesmu vai augstas temperatūras iedarbībai. Neizraisiet īssavienojumu. Nemēģiniet uzlādēt baterijas. Atkritumus apsaimniekot saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Izņemiet baterijas. Tukšo aromāta flakonu nododiet otrreizējai pārstrādei vai sadzīves atkritumos. Automātisko ierīci nododiet elektrisko un elektronisko iekārtu pārstrādes uzņēmumam. Pirms aromāta flakona nomaiņas, pārbaudiet, vai ierīce ir izslēgta-slēdzim ir jābūt “OFF” ("IZSLĒGTS") pozīcijā. Pirms ieslēgšanas pavērsiet ierīci prom no sejas. Pēc ieslēgšanas ierīce pēc 15 sekundēm automātiski izsmidzinās aromātu. Drošības nolūkos rūpīgi ievērojiet automātiskās izsmidzināšanas ierīces lietošanas norādījumus.
BRĪDINĀJUMI: Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. Tīša un ļaunprātīga produkta izmantošana, apzināti koncentrējot vai ieelpojot saturu, var būt kaitīga vai nāvējoša. Neieelpot izsmidzinājumu. Lietot labi vēdināmās telpās. Augsta temperatūra var būt automašīnā un pie krāsns vai kamīna.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):240 g