Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AW AF gaisa atsvaidzinātājs Spring Breeze&Island Vanilla Refill 228ml

AW AF gaisa atsvaidzinātājs Spring Breeze&Island Vanilla Refill 228ml

7,98€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258262
EAN: 5908252014194
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 29.01.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar "Okeāna brīzes un Paradīzes vaniļas" aromātu, 228 ml.
Īpašā kolekcija. Aktīvs svaigums, līdz pat 70 dienām*. *Darbinot Air Wick ierīci pie zemākā smaržas intensitātes iestatījuma. Ar dabiskām ēteriskajām eļļām. Ūdens bāzes formula. Nesatur: ftalātus, propelentus un krāsvielas.
DROŠAS LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: RŪPĪGI izlasiet un saglabājiet to turpmākai uzziņai. Pirms aromāta flakona nomaiņas, pārbaudiet, vai ierīce ir izslēgta - slēdzim ir jābūt “OFF” ("IZSLĒGTS") pozīcijā. Pirms ieslēgšanas pavērsiet ierīci prom no sejas. Pēc ieslēgšanas ierīce pēc 15 sekundēm automātiski izsmidzinās aromātu. Drošības nolūkos rūpīgi ievērojiet automātiskās izsmidzināšanas ierīces lietošanas norādījumus. BRĪDINĀJUMI: Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. Tīša un ļaunprātīga produkta izmantošana, apzināti koncentrējot vai ieelpojot saturu, var būt kaitīga vai nāvējoša. Neieelpot izsmidzinājumu. Lietot labi vēdināmās telpās. Padara slidenas cietas virsmas. Dažas cietas virsmas, apsmidzinot, var kļūt mitras. Ja nonāk saskarē ar virsmām, nekavējoties noslaukiet ar mitru drānu. NESMIDZINIET tieši uz virsmām, uz mājdzīvniekiem, to guļvietām vai novietnēm, kā arī uz pārtikas produktiem vai audumiem. Augsta temperatūra var būt automašīnā un pie krāsns vai kamīna.
BRĪDINĀJUMS: PRODUKTS SATUR SĪKAS DETAĻAS, KAS VAR RADĪT AIZRĪŠANĀS RISKU. Atkritumus apsaimniekot saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Tukšo aromāta flakonu nododiet otrreizējai pārstrādei vai sadzīves atkritumos. Pudele izgatavota no 50% pārstrādātas plastmasas. Pudele ir pārstrādājama. Smidzinātāju nevar pārstrādāt.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Polija
Neto svars (g):210 g