Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

AW EL. gaisa atsvaidzinātājs Jasmine Bloom & Freesia Complete 19ml

AW EL. gaisa atsvaidzinātājs Jasmine Bloom & Freesia Complete 19ml

7,64€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258263
EAN: 5908252014163
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 08.02.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick gaisa atsvaidzinātāja komplekts - elektriskais difuzors un aromāta flakons ar "Jasmīna ziedu un frēzijas" aromātu, 19ml.
Īpašā kolekcija. Ar dabiskām ēteriskajām eļļām. Unikāla 360° aromāta difūzijas tehnoloģija. Kontrolējama smaržas intensitāte. Patērē 3x mazāk enerģijas nekā spuldze*. *Salīdzinot ar 7W LED spuldzi ar standarta ES barošanas avotu. Izdala aromātu līdz 120 dienām**.**Darbinot ierīci 12 stundas dienā pie zemākā intensitātes iestatījuma.
Iepazīstinām ar mūsu jauno “Air Wick” gaisa atsvaidzinātāju ar zemāku enerģijas patēriņu! Pateicoties mehānismam, kas smaržu virza uz augšu un uz sāniem, aromāts sasniedz katru telpas stūri un rada patīkamu atmosfēru. Turklāt jaunais, stilīgais dizains lieliski iederēsies interjerā. Pārcelieties uz rāmu dārzu un ļaujiet, lai Jūs apņem svaigs ziedoša jasmīna un frēzijas aromāts. Piepildiet katru telpas stūri ar dabas iedvesmotiem aromātiem un radiet mājīgu un viesmīlīgu atmosfēru.
IEPAKOJUMĀ: elektriskais difuzors un aromāta flakons. UZZINIET VAIRĀK PAR SASTĀVDAĻĀM! LIELISKS AROMĀTS: Ar dabiskām ēteriskajām eļļām. SMARŽVIELAS: Ožas sajūtai. PALĪGVIELAS: Nesējvielas-izplata aromātu. NESATUR: Ftalātus, pievienotu acetonu, krāsvielas.
LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI (skatīt attēlus): Lietot tikai ar "Airwick" vai "Botanica" aromātu flakoniem. 1.Atskrūvējiet un noņemiet flakona plastmasas vāciņu. 2.No apakšas ievietojiet aromāta flakonu Air Wick elektriskajā difuzorā un stingri piespiediet uz augšu, līdz atskan klikšķis. Aromāta flakonam vienmēr jāatrodas vertikāli. 3.Ievietojiet difuzoru ar tajā ievietoto flakonu sienas elektriskajā kontaktligzdā. 4.Ierīces augšpusē ir riņķveida skala, ar kuras palīdzību varat izvēlēties smaržas intensitāti. Lielākā atzīme=maksimāla intensitāte. 5.Lai nomainītu aromāta flakonu, izņemiet ierīci no sienas kontaktligzdas un pavelciet flakonu uz leju.
DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: IZLASIET DROŠĪBAS NORĀDĪJUMUS UN BRĪDINĀJUMUS. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU VĒLĀKAI UZZIŅAI. PIRMS AROMĀTA FLAKONA IEVIETOŠANAS VAI NOMAIŅAS VIENMĒR IZŅEMIET DIFUZORU NO KONTAKTLIGZDAS. NENOVIETOT VIETĀS, KUR DIFUZORS VAR TIKT PAKĻAUTS FIZISKAM TRIECIENAM. Ja difuzors ir ticis sabojāts, pirms tā izņemšanas, atslēdziet elektrisko strāvu kontaktligzdai. Nelietot ar elektrisko vadu pagarinātājiem vai sadalītājiem. Lietot tikai iekštelpās. DIFUZORAM VIENMĒR JĀATRODAS VERTIKĀLI. Nepieskarieties tam ar slapjām rokām vai metāla priekšmetiem. Difuzoru nevajadzētu lietot nepārtraukti, nakts laikā tas jāizņem no kontaktligdas. Vienmēr atstājiet 50cm brīvu telpu virs un ap ieslēgtu ierīci. Neierobežojiet gaisa plūsmu no ierīces. Nenovietojiet mazās, slēgtās telpās, kas paredzētas mājdzīvniekiem, kurās nav vēdināšanas iespēju. Nenovietojiet pie karstuma avotiem vai tiešos saules staros. Nenovietojiet uz lakotām, krāsotām vai plastmasas virsmām. Lai notīrītu ierīci, izņemiet to no kontaktligzdas un izmantojiet sausu drānu.
AIR WICK ELEKTRISKAJĀ DIFUZORĀ LIETOJIET TIKAI AIR WICK REZERVES FLAKONUS. CITU FLAKONU LIETOŠANA VAR IZRAISĪT SAINDĒŠANĀS VAI UGUNSGRĒKA RISKU. LIETOŠANAI TIKAI PIEAUGUŠAJIEM. Ierīce nav paredzēta lietošanai bērniem vai personām ar ierobežotām fiziskajām, maņu un garīgajām spējām. Nodrošiniet, lai bērni nerīkojas ar ierīci. 220-240V/ 1.9W.
Nododiet tukšo iepakojumu otrreizējai pārstrādei. Iztukšotu aromāta flakonu izmetiet piemērotā atkritumu konteinerā. Elektrisko ierīci nododiet elektrisko ierīču savākšanas punktā.
IEPAKOJUMS BEZ PLASTMASAS. Mēs izņēmām plastmasu no sekundārā iepakojuma — tagad “Air Wick”  smaržeļļu iepakojumi vairs nesatur plastmasu. Skenējiet kvadrātkodu, lai iegūtu vairāk informācijas par produktu.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):20 g