Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

Bieži uzdotie jautājumi

 

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

 

Kāda ir minimālā groza summa?
Minimālā groza summa ir 15 eiro ar PVN.

 

Vai pasūtot preces, tiek piemērota piegādes maksa?
Pirkumiem līdz 50 eiro piegādes maksa ir 5,00 eiro, pirkumiem par 50 eiro un vairāk piegāde ir bezmaksas.

Visus pasūtījumus bez maksas var saņemt mūsu veikalā – Tīraines ielā 11, Rīgā.

 

Cik ilgs laiks nepieciešams preču piegādei?
Rīgas teritorijā un tās tuvumā piegāde parasti tiek veikta 2 darba dienu laikā. Pārējā Latvijas teritorijā piegādes laiks var būt līdz 4 darba dienām. Piegādi veicam ar kurjera pakalpojumu nodrošinātājiem, kuri ar jums sazināsies par gaidāmo piegādes laiku. 

 

Kādā diennakts laikā preces tiek piegādātas?
Preces piegādājam darba dienās no 8:00 līdz 17:00.

 

Kā es varu samaksāt par precēm?
Pēc preču pasūtīšanas jūs par tām varēsit norēķināties, izmantojot Paysera sistēmu un izmantojot elektronisko banku: SEB, Swedbank, Luminor, Citadele. 

 

Vai ir iespējams iegādāties preces uzņēmuma vārdā un saņemt rēķinu?
Ja vēlaties saņemt rēķinu uzņēmuma vārdā, pirkuma otrajā solī Jums piegādes adresē jānorāda uzņēmuma nosaukums. Ievadiet nepieciešamo uzņēmuma informāciju, saglabājiet to un izvēlieties maksājuma un piegādes veidu.

 

Vai ir iespējams iegādāties alkoholu?
Jūs varat iegādāties alkoholiskos dzērienus no 18 gadu vecuma. Ja pasūtījumā ir alkoholiskie dzērieni, pasūtījums ir jāpaņem tai pašai personai, kura veica pasūtījumu. Saņemot pasūtījumu personai būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

 

Ko darīt, ja produkta aprakstā nevaru atrast interesējošo informāciju?
Ja jūs neatrodat nepieciešamo informāciju par produktu mūsu sortimentā, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai zvaniet mums pa tālruni +371 22 119 999.

 

Vai ir iespējams pievienot preces jau veiktam pasūtījumam?
Jau izdarītu pasūtījumu nevar papildināt.

 

Vai ir iespējams mainīt jau veiktā pasūtījuma adresi, piegādes metodi, datumu vai laiku?
Lai mainītu adresi, datumu, laiku, lūdzu, sazinieties pa tālr. +371 27 755 888 vai uz e-pastu: [email protected], ja pasūtījums vēl nav izpildīts, mūsu darbinieki palīdzēs mainīt nepieciešamo informāciju.

 

Kā atcelt pasūtījumu?
Lai atceltu pasūtījumu, kas jau ir veikts un apmaksāts, lūdzu, sazinieties pa tālr. +371 27 755 888. Ja pasūtījums nav izpildīts, mūsu darbinieki palīdzēs atcelt pasūtījumu.

 

Kā tiek piegādāti produkti, kas ātri bojājas?
Ātri bojājošos un saldētos produktus iespējams iegādāties tikai ar saņemšanu mūsu veikalā Tīraines ielā 11, Rīgā. 

 

Ko darīt, ja es saņēmu sliktas kvalitātes preces un vēlos tās atgriezt?
Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni: +371 27 755 888  vai e-pastu: [email protected] ne vēlāk kā 72 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. 

 

Ko darīt, ja es nesaņēmu visas pasūtītās preces vai es saņēmu tādas, kuras es nepasūtīju?
Ja pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs konstatējiet, ka esat saņēmuši preces, ko neesat pasūtījuši, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni: +371 27 755 888  vai e-pastu: [email protected].

 

Saņemtā prece man nav piemērota, kā es varu to atgriezt vai nomainīt?
Jums ir tiesības atteikties no precēm, kas iegādātas E-EUGESTA.LV interneta veikalā. Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, informējiet mūs pa tālruni: +371 27 755 888 vai e-pastu: [email protected]. Ar precīziem preču atgriešanas noteikumiem Jūs varat iepazīties sadaļā Veikala lietošanas noteikumi sadaļā Atteikuma tiesības.

 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai saņemtu atmaksu par nepiegādātām, bojātām vai atdotām precēm?
Pārmaksa par nepiegādātām, bojātām vai atdotām precēm tiek atgriezta 10 darba dienu laikā uz bankas kontu, no kura tika veikts maksājums.

 

Kas ir sīkdatnes?
Sīkfails ir mazs fails, kas tiek nosūtīts uz ierīci, kad lietotājs apmeklē atbilstošu vietni. Ar sīkdatņu palīdzību vietne atpazīst lietotāja ierīci (piemēram, nākamreiz, kad lietotājs apmeklē šo vietni), tādējādi ļaujot lietotājam pārvietoties vietnē un/vai sniegt vietnes īpašniekam noteiktu informāciju par vietnes izmantošanu.