Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

BOTANICA aromātiskie kociņi Reeds Vanilla & Himalayan Magnolia 80ml

BOTANICA aromātiskie kociņi Reeds Vanilla & Himalayan Magnolia 80ml

11.90€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258627
EAN: 5059001001597
Iepakojumā: 5
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 7/25/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick Botanica gaisa atsvaidzinātājs ar stiebru difuzoru, ar Himalaju magnoliju un vaniļas aromātu, 80ml
Piepildiet savu māju ar patiesu dabas baudījumu, ko sniedz vaniļa un Himalaju magnolijas. „Botanica“ līnijas produktu aromāti ir izgatavoti ar eksotiskām dabiskām sastāvdaļām, kas saudzīgi sagādātas rūpējoties par mūsu planētu. Atbildīgi* iegūts  un dabas iedvesmots aromāts. Bez krāsvielām. Bez ftalātiem. Gaisa atsvaidzinātājam ar stiebru difuzoru tiek izmantoti dabiski iegūti rotangpalmas stiebri, kas delikāti izkliedē izsmalcinātu aromātu līdz pat 45 dienām. Izmantojot šī gaisa atsvaidzinātāja aromātu un eleganto dizainu, radiet mājās viesmīlīgu atmosfēru. *Mūsu magnoliju ēteriskā eļļa ir atbildīgi iegūta nelielās partijās Ķīnas Juņnaņas provincē, kas robežojas ar Himalaju austrumu daļu. Tā tiek uzmanīgi sajaukta ar krēmīgu vaniļas smaržu, piešķirot aromātam unikālu parakstu.
Lietošanas norādījumi: 1.Atskrūvējiet un noņemiet vāciņu. 2.Ar pirkstu izspiediet blīvējuma disku, kas ir vāciņa augšpusē. 3.Uzskrūvējiet vāciņu atpakaļ uz pudelītes. 4.Ievietojiet rotangpalmas stiebrus pudelītē, pārliecinoties ka tie vērsti uz visām pusēm. Stiebri darbosies kā difuzors un vienmērīgi izdalīs aromātu gaisā. 5.Pārliecinieties, ka produkts ir novietots uz stabilas virsmas, lai nepieļautu tā neparedzētu izlīšanu. Nenovietojiet uz pulētām, krāsotām un plastmasas virsmām. Izlīšanas gadījumā nekavējoties noslaukiet virsmu ar drānu. Lūdzam saglabāt instrukcijas, lai vēlāk varētu ieskatīties.
Brīdinājumi: PIRMS LIETOŠANAS IZLASIET BRĪDINĀJUMUS UN DROŠĪBAS INFORMĀCIJU. SAGLABĀJIET LIETOŠANAS INSTRUKCIJU TURPMĀKAI UZZIŅAI. Lietot tikai atbilstoši norādījumiem. BRĪDINĀJUMS: SATUR SĪKAS DETAĻAS. NOSMAKŠANAS RISKS.
UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Satur: Linaloolu, kumarīnu, limonēnu, piperonālu un etilmetilfenilglicidātu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Valsts:Ungārija
Neto svars (g):78 g