Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

BREF pro nature mint tualetes tīrīšanas līdzeklis, 700ml

BREF pro nature mint tualetes tīrīšanas līdzeklis, 700ml

3,72€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 952706
EAN: 9000101389708
Iepakojumā: 10
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 16.01.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Bref Pro Nature tualetes tīrāmais līdzeklis: formula, kas iedarbojas pret kaļķakmeni, ir radīta no 90% dabīgam sastāvdaļām, ar dabas iedvesmotiem mētru un eikalipta aromātiem — īpašai svaiguma sajūtai. Pudele ir radīta no 50 % pārstrādātas plastmasas. Noņemiet etiķeti un nododiet pudeli kārtējai pārstrādei.

Drošības korķītis bērniem: Atvēršana: saspiediet korķīti no abām pusēm un pagrieziet to pa kreisi. Aizvēršana: saudzīgi aizveriet korķīti līdz tas noklikšķ. Lietošana: dozējiet tīrīšanas līdzekli tieši zem tualetes poda malas. Lai rūpīgi noņemtu smagus nosēdumus un netīrumus, atstājiet to 30 minūtes. Noturīgu netīrumu gadījumā izmantojiet birsti. Uzreiz noskalot ar tīru ūdeni, ja ūdens nokļuvis uz tualetes poda sēžamās daļas, grīdas vai skābes jutīgas virsmas, lai izvairītos no sabojāšanas vai izbalēšanas. Nelietot kopā ar citiem tīrīšanas līdzekļiem! Nelietot kopā ar hloru saturošiem produktiem (var izdalīties bīstamas gāzes)!

Brīdinājums: Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izmantot acu aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:BREF
Valsts:Serbija
Neto svars (g):708 g