Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

CALGON Hygiene ūdens mīkstinātājs 15gab

CALGON Hygiene ūdens mīkstinātājs 15gab

9.92€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 254115
EAN: 5908252000579
Iepakojumā: 7
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 3/21/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Calgon Hygiene+ Tabs, ūdens mīkstināšanas tabletes, 195 g
Izmēģiniet Calgon Hygiene+ tabletes: tās nodrošina higiēniski tīru veļas mašīnu un pastāvīgi to aizsargā pret kaļķakmeni, netīrumiem un smakām! JAUNUMS! HIGIĒNA+AIZSARDZĪBA. HIGIĒNISKA TĪRĪBA. N°1 IESAKA VADOŠIE VEĻAS MAŠĪNU RAŽOTĀJI*. LIETOJIET KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ! Pilnīgi drošas visām drēbēm.
LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI:
Veļas mašīnas ikdienas aizsardzībai: Lietojiet  Calgon Hygiene+ katrā mazgāšanas reizē: pateicoties aktīvajām vielām sastāvā, veļas mašīna būs lieliski aizsargāta pret kaļķakmeni, netīrumiem un smakām. Dozēšana ikdienas aizsardzībai. Lietojiet katrā mazgāšanas reizē kopā ar parasto mazgāšanas līdzekli tam patedzētajā nodalījumā. Izmantojiet minimālo mazgāšanas līdzekļa devu, kas nepieciešama mīkstam ūdenim. Piemērots visu veidu drēbēm.
Higiēniskai mašīnas tīrīšanai: Lietojiet 2 tabletes Calgon Hygiene+ reizi mēnesī, veicot mazgāšanu tukšā veļas mašīnā: tad tīrošās vielas var iedarboties ar pilnu spēku, lai nodrošinātu higiēniski tīru veļas mašīnu. Dozēšana higiēniski tīrai veļas mašīnai. Veiciet mašīnas higiēnisko tīrīšanu reizi mēnesī vai ik pēc 15 mazgāšanas reizēm. Ielieciet tabletes mazgāšanas līdzeklim paredzētā nodalījumā. Nepievienojiet veļas mašīnā citu mazgāšanas līdzekli un nelieciet tajā drēbes. Izmantojiet programmu ar temperatūru vismaz 40 °C.
*Calgon iesaka vadošie veļas mazgājamo mašīnu ražotāji, pamatojoties uz uz ieteicošo veļas mašīnu ražotāju pasaules tirgus daļu.
UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:CALGON
Valsts:Itālija
Neto svars (g):195 g