Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

CALGON Power pulveris 4in1 koncentrēts ūdens mīkstinātājs, 350g

CALGON Power pulveris 4in1 koncentrēts ūdens mīkstinātājs, 350g

9,42€ bez PVN
Pieejamība: 8 vienības noliktavā
Art.: 254118
EAN: 5908252012671
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 8
Minimālais preces derīguma termiņš: 01.02.2025
Šim produktam ir minimālais daudzums 8
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Calgon Power Powder 4in1, koncentrēts ūdens mīkstināšanas pulveris veļas mašīnām.
Pievienojiet Calgon katrā mazgāšanas reizē, lai aizsargātu veļas mašīnu no kaļķakmens nogulsnēm, korozijas, netīrumu nogulsnēšanās un nepatīkamas smakas veidošanās.
LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: 1 deva = 25g; 38g = ļoti cietam ūdenim; 13g = vidēji cietam ūdenim. Ieberiet Calgon veļas mazgājamās mašīnas mazgāšanas līdzekļa atvilktnē. Pēc tam dozējiet tādu mazgāšanas līdzekļa daudzumu, kāds nepieciešams mazgāšanai mīkstā ūdenī. Piemērots visu veidu audumiem.
Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt. Nenorīt. Ja norīts, meklēt medicīnisku palīdzību. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja nokļūst acīs, rūpīgi izskalot tās ar lielu daudzumu ūdens. Uzglabājiet produktu atsevišķi no pārtikas un dzērieniem.

 

Sastāvdaļas (vairāk informācijas par sastāvdaļām: www.rbeuroinfo.com): >30% ceolīti; 5-15% polikarboksilāti; <5% nejonu virsmaktīvās vielas; smaržas un aromātiskā kompozīcija. Derīgs: 2 gadus no ražošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma. Masa: 350g.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:CALGON
Valsts:Polija
Neto svars (g):350 g