Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

CILLIT wc tīrīšanas līdzeklis Lemon 500+250ml

CILLIT wc tīrīšanas līdzeklis Lemon 500+250ml

3.55€
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 252203
EAN: 5900627050677
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 12/11/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

CILLIT LIME & RUST LEMON šķidrums  tualetes podu tīrīšanai.
Tilpums 750 ml
Tualetes poda tīrīšanas līdzeklis ar citronu aromātu. Notīra netī-rumus, kaļķakmeni un rūsu. Lietojot regulāri, padara tualetes podu ideāli tīru.
Lietošanas norādījumi: 1.Pirms vāciņa noņemšanas pudeli sakratiet. Noņemiet vāciņu saspiežot to no abām pusēm un pagriežot. 2. Paceliet tualetes poda  sēdekli  tīrīšanas laikā. 
3. Novietojiet pudeles snīpi tieši zem poda apmales un, virzot
pa apli, saspiediet pudeli. 4. Ļaujiet produktam 10 minūtes iedar-boties, lai notīrītu parastus netīrumus, vai 30 minūtes, lai notīrītu grūti notīrāmus netīrumus. 5. Pēc lietošanas uzlieciet atpakaļ bērniem drošo vāciņu un pagrieziet to, lai noslēgtu pudeli. Brīdinājums: Lietot tikai tualetes poda tīrīšanai. Nelietot  uz metāla, marmora, koka un emaljas. Šaubu gadījumā pirms lietošanas ieteicams pārbaudīt iedarbību neredzamā vietā.

UZMANĪBU. Izraisa nopietnu acu kairinā-jumu. Kairina ādu.  Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Pēc izmanto-šanas rokas kārtīgi nomazgāt. Izmantot aizsargcimdus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens un ziepju daudzumu. Ja rodas ādas kairinājums: Lūdziet mediķu palīdzību. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi
skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet:  Lūdziet mediķu palīdzību.
Satur: <5%  nejonu virsmaktīvās vielas,  aromātisko kompozīciju.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:CILLIT
Valsts:Polija
Neto svars (g):780 g
Pielietojums:Vannas istabai, tualetei