Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

FELIX DELICIOUSLY SLICED konservs kaķiem ZIVJU IZLASE 4*80g

FELIX DELICIOUSLY SLICED konservs kaķiem ZIVJU IZLASE 4*80g

2,15€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 587059
EAN: 8445290588401
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.10.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

PURINA speciālisti ir izstrādājuši neatvairāmo FELIX produktu klāstu, lai apmierinātu ikviena kaķa vajadzības. Izmantojot augstākās kvalitātes sastāvdaļas un izejvielas, tika radītas īpaši izsmalcinātas maltītes, kurām piemīt brīnišķīga tekstūra un garšu kombinācija, klāstu papildinot arī ar īpaši izstrādātiem  gardumiem,  kas iepriecinās ikvienu kaķi.

PURINA FELIX DELICIOUSLY SLICED ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem
Pilnvērtīga mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem.

Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (22%), zivis un to atvasinājumi (tostarp 14% laša gabaliņos), olas un to atvasinājumi, minerāli, raugi, dažādi cukuri.*gabaliņi veido 40% no produkta.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (22%), zivis un to atvasinājumi (tostarp 14% tunča gabaliņos), olas un to atvasinājumi, minerāli, raugi, dažādi cukuri.
*gabaliņi veido 40% produkta.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (22%), zivis un to atvasinājumi (tostarp 14% mencas gabaliņos), olas un to atvasinājumi, minerāli, raugi, dažādi cukuri.
*gabaliņi veido 40% produkta.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (22%), zivis un to atvasinājumi (tostarp 14% butes gabaliņos), olas un to atvasinājumi, minerāli, raugi, dažādi cukuri.
*gabaliņi veido 40% produkta.

Barošanas vadlīnijas: Ieteicamā dienas deva vidēja lieluma pieaugušam kaķim (4 kg) vai sterilizētam kaķim (4 kg), barojot ar konserviem un sauso barību*: sajauciet 2 paciņas ar 30 g jebkuras PURINA pilnvērtīgās sausās barības pieaugušiem kaķiem vai ar 22 g jebkuras PURINA pilnvērtīgās sausās barības sterilizētiem kaķiem. Vidējais barības daudzums pieaugušam kaķim ir aprēķināts, par pamatu ņemot vidēji aktīva kaķa vajadzības. Individuālās vajadzības var atšķirties, un kaķa barošana jāpielāgo, lai uzturētu slaidu ķermeni un veselīgu svaru. Pasniegtajai barībai jābūt istabas temperatūrā. Vienmēr jābūt pieejamam svaigam un tīram dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:FELIX
Valsts:Polija
Neto svars (g):320 g