Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

FELIX NATURALLY DELICIOUS gardums kaķiem (vista/kaķumētra) 50g

FELIX NATURALLY DELICIOUS gardums kaķiem (vista/kaķumētra) 50g

1,57€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 587060
EAN: 7613287151056
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.03.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina speciālisti ir izstrādājuši neatvairāmo FELIX produktu klāstu, lai apmierinātu ikviena kaķa vajadzības. Izmantojot augstākās kvalitātes sastāvdaļas un izejvielas, tika radītas īpaši izsmalcinātas maltītes, kurām piemīt brīnišķīga tekstūra un garšu kombinācija, klāstu papildinot arī ar īpaši izstrādātiem  gardumiem,  kas iepriecinās ikvienu kaķi.

FELIX Naturally Delicious gardumi kaķiem  ir gatavoti no augstas kvalitātes sastāvdaļām un bez krāsvielām. Šie pilnvērtīgie gardumi, kuru galvenā sastāvdaļa ir kvalitatīva gaļa un īpašas dabīgas sastāvdaļas.

Sastāvs: gaļas un gaļas produktu atvasinājumi (38% no tiem 14% vistas gaļa*), graudi, augu olbaltumvielu ekstrakti, eļļas un tauki, minerāli, dažādi cukuri, ieraugi, augu izcelsmes produkti (0,1% dehidrēta kaķu mētra).
*Vistas gaļa kā pirmā sastāvdaļa.

Barošanas vadlīnijas: maksimālā dienas deva: pieaugušam kaķim (4 kg) 14 g vai apmēram 34 gabaliņi. Lai kaķis būtu vesels, ievērojiet barošanas vadlīnijas un atbilstoši pielāgojiet pamatmaltīti. Uzraugiet savu kaķi, kamēr barojat to ar gardumiem. Vienmēr ir jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:FELIX
Valsts:Vācija
Neto svars (g):50 g