Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

FELIX TASTY SHREDS konservs kaķiem ZIVJU IZLASE 4*80g

FELIX TASTY SHREDS konservs kaķiem ZIVJU IZLASE 4*80g

1,72€ bez PVN
Cena: 2,15€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 587054
EAN: 7613287650948
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.10.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

PURINA speciālisti ir izstrādājuši neatvairāmo FELIX produktu klāstu, lai apmierinātu ikviena kaķa vajadzības. Izmantojot augstākās kvalitātes sastāvdaļas un izejvielas, tika radītas īpaši izsmalcinātas maltītes, kurām piemīt brīnišķīga tekstūra un garšu kombinācija, klāstu papildinot arī ar īpaši izstrādātiem  gardumiem,  kas iepriecinās ikvienu kaķi.

PURINA FELIX TASTY SHREDS ir pilnvērtīga mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem.

Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi* (16%), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi (lasis 4%), minerāli, dažādi cukuri, eļļas un tauki, augu izcelsmes atvasinājumi.
*gabaliņi: 50% gaļas un dzīvnieku atvasinājumu.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi* (16%), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi (tuncis 4%), eļļas un tauki, dažādi cukuri, minerāli, augu izcelsmes atvasinājumi.
*gabaliņi: 50% gaļas un dzīvnieku atvasinājumu.

Barošanas vadlīnijas: vidēja lieluma pieaugušam kaķim (4 kg) piedāvāt 3 līdz 4 paciņas dienā vismaz 2 atsevišķās barošanas reizēs. Vidējā nemainīga svara uzturēšanas deva pieaugušam dzīvniekam ir paredzēta kaķiem ar mērenu aktivitāti. Individuālās vajadzības atšķiras, un barošana jāpielāgo pēc nepieciešamības, lai kaķim saglabātu normālu ķermeņa svaru bez lieka tauku slāņa. Pasniegtajai barībai jābūt istabas temperatūrā. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:FELIX
Valsts:Polija
Neto svars (g):320 g