Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

FINISH Powerball 0% tabletes trauku mazgāšanas automātiem 45gb

FINISH Powerball 0% tabletes trauku mazgāšanas automātiem 45gb

29,17€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 254275
EAN: 5908252014781
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 06.06.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Finish Ultimate 0% All in 1, kapsulas trauku mazgāšanas mašīnām, 45 gab.
Taupiet ūdeni! Nav nepieciešama iepriekšēja trauku skalošana. Kapsulas nodrošina izcilu tīrību un spīdumu, efektīvas pret taukiem un 48 stundas kaltušiem traipiem****. 100% Finish mazgāšanas sniegums**. Bez konservantiem un smaržvielām***.
**Salīdzinot ar Finish Ultimate kapsulām. ***Bez apzināti pievienotiem konservantiem. ****Ar netīriem traukiem pilnā trauku mazgājamā mašīnā.
Mazgāšanas līdzeklim ir piešķirts ES ekomarķējums Nr.DK/015/007. Ekomarķējums -  labāks videi... labāks jums. Mazāka ietekme uz ūdens vidi, mazāk bīstamo vielu, tīrīšanas efektivitāte ir testēta.
LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI: Iepakojumu atvērt noplēšot vietā, kas norādīta ar Pēc lietošanas cieši aizveriet. 1.Lietot ar sausām rokām. 2.Neplēsiet salipušās kapsulas. 3.Neņemiet nost plēvi no kapsulas. Nepārdurt, nepārplēst un negriezt kapsulu. Mazgāšanas laikā tā pilnībā izšķīst. 4.Katrai mazgāšanas reizei SAUSĀ dozatorā ievietojiet vienu kapsulu. 5.Nelieciet to galda piederumu groziņā. 6.Lai sasniegtu vislabākos rezultātus un samazinātu ūdens un elektrības patēriņu, izmantojiet ECO vai automātisko programmu. Iestrādātā sāls funkcija ir efektīva mīkstā/vidēji cietā un cietā ūdenī ar cietību līdz 26ºe (21°dH). Ja ūdens ir cietāks, sniegumu var uzlabot, izmantojot Finish sāli. Lai aizsargātu kapsulu kvalitāti, pēc lietošanas vienmēr rūpīgi aiztaisiet iepakojumu un glabājiet to vietā, kur nav siltuma un mitruma avotu. Lai sasniegtu vislabākos žāvēšanas rezultātus, ieteicama Finish skalošanas piedevas lietošana. Šis iepakojums ir pārstrādājams, lūdzu, ievietojiet šķiroto atkritumu konteinerā. Iepakojums pārstrādājams tikai pilnībā iztukšots. Nav ieteicams lietot īstiem sudraba galda piederumiem. SASTĀVDAĻAS: 15-30% nejonu virsmaktīvās vielas; 5-15% balinātāji, kuru pamatā ir skābeklis, polikarboksilāti; <5% fosfonāti. Satur fermentus (Subtilizīnu, Amilāzi). Informācija par sastāvdaļām: www.rbeuroinfo.com. Derīgs 2 gadus no ražošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Valsts:Polija
Neto svars (g):620 g