Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

FINISH sāls trauku mazgāšanas automātiem 1.5kg

FINISH sāls trauku mazgāšanas automātiem 1.5kg

4.80€
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 254011
EAN: 8594002682736
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 3/20/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Finish sāls trauku mašīnām
Masa 1,5 kg
5-kārtīga spēcīga iedarbība:  1. Uzlabo rezultātu; 2. Mīkstina ūdeni; 3. Aizsargā pret kaļķakmeni; 4. Cīnās ar ūdens plankumiem; 5. Tīrības pakāpe 99%. Ieteikts kā nr.1. Iesaka pazīstami trauku mašīnu un stikla trauku ražotāji.
Labu trauku mazgāšanas rezultātu sasniegšanai trauku mašīnā lietojiet: Finish Classic trauku mazgāšanas pulveri + Finish sāli + Finish skalošanas piedevu. Kaļķakmens nosēdumi var ātri samazināt jūsu trauku mazgājamās mašīnas efektivitāti. “Finish” sālim piemīt 5-kārtīga SPĒCĪGA IEDARBĪBA un tas ir īpaši granulēts lietošanai trauku mazgājamā mašīnā. Tā tīrības pakāpe nodrošina efektīvu trauku mašīnas atkaļ-ķošanas sistēmas darbību, aizsargājot pret kaļķakmens vei-došanos. Sāls tīrības pakāpe palīdz arī pasargāt traukus un stikla izstrādājumus no ūdens plankumu veidošanās. Svarīgi: citi sāļi var saturēt piemaisījumus, piemēram, dzelzi vai karbonātus, kas var bojāt trauku mašīnas atkaļķošanas elementus.
Lietošana: Atveriet iepakojumu norādītajā vietā. Atbilstoši mašīnas ražotāja norādījumiem, uzpildiet sāls nodalījumu.  Labāku rezultātu sasniegšanai bieži pārbaudiet sāls līmeni un sekojiet, lai “Finish” sāls vienmēr būtu uzpildīts. Tas ir īpaši svarīgi, ja dzīvojat vietā ar cietu ūdeni. 
Drošības norādījumi. Sargāt no bērniem. Nav ēdams. Ja produkts ir ticis norīts, meklējiet medicīnisku palīdzību. Sastāvs: nātrija hlorīds.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:FINISH
Valsts:Itālija
Neto svars (g):1500 g
Pielietojums:Trauku mašīnām