Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

FINISH Ultimate Plus Baking soda trauku mazgāšanas automātiem 25gab

FINISH Ultimate Plus Baking soda trauku mazgāšanas automātiem 25gab

23.40€
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 254261
Iepakojumā: 7
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 3/30/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Finish Powerball Ultimate Plus, kapsulas trauku mazgāšanas mašīnām, ar sodu.
JAUNUMS! INTENSĪVA MAZGĀŠANA. NOTĪRA PIECEPUŠA ĒDIENA ATLIEKAS. DIMANTA MIRDZUMS. RŪPES UN AIZSARDZĪBA**. AR CYCLESYNC™ TEHNOLOĢIJU. 4 DARBĪBAS VIENA MAZGĀŠANAS CIKLA LAIKĀ. "Finish Ultimate Plus" kapsulas nodrošina intensīvu mazgāšanu un dimanta mirdzumu katru reizi, sākot no pirmās lietošanas reizes. Tās ir mūsu pirmās kapsulas ar "CYCLESYNCTM tehnoloģiju", kas atbrīvo pareizo sastāvdaļu***, lai tā iedarbotos īstajā laikā. Uzlabotais sastāvs cīnās pat ar piecepušām ēdiena paliekām bez iepriekšējas skalošanas, nodrošinot 4 darbības visā mazgāšanas ciklā. Kapsulas aizsargā un rūpējas par jūsu stikla traukiem un galda piederumiem, saglabājot to spīdumu pēc katras mazgāšanas. Revolucionārs sniegums ar vidēji par 15% mazāk ķimikāliju pēc svara salīdzinot ar "Finish Power" tabletēm. **Satur kopjošus līdzekļus, kas palīdz aizsargāt stikla traukus no korozijas un spodruma zuduma. Šis produkts neaizsargā no mehāniskiem bojājumiem un neatjauno jau bojātus priekšmetus. ***Sastāvdaļa: Ferments.
Nav jāizsaiņo, ar ūdenī 100% šķīstošu, vidē sadalošos apvalku. TAUPIET ŪDENI! NAV NEPIECIEŠAMA IEPRIEKŠĒJA TRAUKU SKALOŠANA. Ļaujiet trauku mazgājamai mašīnai un jaudīgajai “Finish Ultimate Plus” formulai parūpēties par jūsu netīrajiem traukiem bez skalošanas. MŪSU APŅEMŠANĀS NĀKOTNEI: "Finish" zīmols ir apņēmies saudzēt ūdens resursus un arī smagi strādā, lai samazinātu savu produktu un iepakojumu ietekmi uz vidi.
LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI: Iepakojumu atvērt noplēšot vietā, kas norādīta ar Rīkojieties tikai ar sausām rokām. Neplēsiet kapsulu. Neizsaiņojiet un nebojājiet kapsulu. Mazgāšanas laikā tā pilnībā izšķīst. Katrai mazgāšanas reizei SAUSĀ dozatorā ievietojiet vienu kapsulu. Neievietojiet kapsulu galda piederumu groziņā. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, izmantojiet ECO vai automātisko programmu. Iestrādātā sāls funkcija ir efektīva mīkstā/vidēji cietā un cietā ūdenī ar cietību līdz 26ºe (21°dH). Ja ūdens ir cietāks, sniegumu var uzlabot, pievienojot Finish sāli. Lai aizsargātu Ultimate Plus kapsulu kvalitāti, pēc lietošanas vienmēr cieši noslēdziet iepakojumu un glabājiet to vietā, kur nav siltuma un mitruma avotu. Lai sasniegtu vislabākos žāvēšanas rezultātus, ieteicama Finish skalošanas piedevas lietošana. Šis iepakojums ir pārstrādājams, lūdzu, ievietojiet šķiroto atkritumu konteinerā. Iepakojums pārstrādājams tikai pilnībā iztukšots. SASTĀVDAĻAS: 15-30% balinātāji, kuru pamatā ir skābeklis; 5-15% nejonu virsmaktīvās vielas,  polikarboksilāti, fosfonāti. Satur fermentus (subtilizīnu, amilāzi); smaržas un aromātisko kompozīciju (Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Linalool).
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:FINISH
Valsts:Polija
Neto svars (g):349 g