Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

GOURMET GOLD gaļas strēmelīšu konservs kaķiem 4*85g

GOURMET GOLD gaļas strēmelīšu konservs kaķiem 4*85g

2,18€ bez PVN
Cena: 2,73€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 586021
EAN: 8445290502841
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 30.11.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

GOURMET produktu klāsts ir izgatavots atbilstoši augstākajiem garšas un baudījuma standartiem, lai izpatiktu kaķiem ar izsmalcinātu gaumi. Radīts izmantojot visaugstākās kvalitātes izejvielas, lai sniegtu izsmalcinātu garšu un tekstūru daudzveidību.

PURINA GOURMET GOLD ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem.

Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (18%tostarp vistas gaļa 8%), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi, minerāli, augu izcelsmes atvasinājumi, dažādi cukuri.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (18%tostarp liellopa gaļa 4%), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi, minerāli, dažādi cukuri, augu izcelsmes atvasinājumi.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi, augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi (lasis 4%), minerāli, augu izcelsmes atvasinājumi, dažādi cukuri.
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi, augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi (okeāna zivis 4%), minerāli, augu izcelsmes atvasinājumi, dažādi cukuri.

Barošanas vadlīnijas: vidēja lieluma pieaugušam kaķim (4 kg) izbarot līdz 3 kārbiņām visas dienas garumā vismaz 2 atsevišķās maltītēs. Vidējais barības daudzums pieaugušam kaķim ir aprēķināts, par pamatu ņemot vidēji aktīva kaķa vajadzības normālā vides temperatūrā. Individuālās vajadzības var atšķirties, un kaķa barošana jāpielāgo, lai uzturētu slaidu ķermeni un veselīgu svaru. Pasniegtajai barībai jābūt istabas temperatūrā. Vienmēr jābūt pieejamam svaigam un tīram dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:GOURMET
Valsts:Francija
Neto svars (g):340 g