Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

HARPIC wc tīrīšanas līdzeklis MARINE active gel 750ml

HARPIC wc tīrīšanas līdzeklis MARINE active gel 750ml

3.45€
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 253008
EAN: 5949031300411
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 5/5/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Harpic Active Fresh Ocean Force tualetes podu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis ar jūras aromātu
Tilpums 750ml
Iznīcina 99,9% baktēriju! Nodrošina efektīvu tualetes poda tīrīšanu. Unikālā smaržkompozīcija ir īpaši izstrādāta, lai sniegtu maksimālu svaiguma sajūtu vairāku stundu garumā. Tas iznicina arī 99,9% baktēriju un notīra kaļķakmeni un netīrumus. Higiēniska tīrība!
Lietošanas norādījumi: Atveriet vāciņu, saspiežot tā malas un pagriežot pretēji pulksteņrādītāja virzienam. 1. Paceliet tualetes vāku un novietojiet pudeles snīpi tieši zem poda apmales. 2. Saspiediet pudeli un lēni virziet pa apli, ļaujot gē-lam pilnīgi noklāt poda iekšpusi. 3. Tīrīšanai un dezinfekcijai pret baktērijām un sēnītēm, atstājiet gēlu uz 30 minūtēm iedarboties, tad izberziet podu ar birsti un noskalojiet. Uzlieciet atpakaļ vāciņu un pagrieziet, līdz dzirdamam klikšķim. Piemērots visu veidu tualetes podiem, izņemot no nerūsējošā tērauda. Drošs septiskajām tvertnēm.
BRĪDINĀJUMI: Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. SASKARĒ AR ĀDU nomazgāt ar lielu daudzumu ziepju un ūdens.  Ja rodas ādas kairinājums: Lūdziet mediķu palīdzību. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontakt lēcas, ja tās ir ievietotas, un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Atļautais lietošanas veids: 2. produkta veids. Dezinfekcijas līdzekļi un algicīdi, kas nav paredzēti tiešai piemērošanai cilvēkiem un dzīvniekiem.
Aktīvā viela: 100g satur  0,29g Četraizvietotie amonija savienojumi, benzil-C12-16-alkildimetil hlorīdi.
Satur: <5% nejonu virsmaktīvās vielas. Satur dezinfekcijas līdzekli un aromātisko kompozīciju.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:HARPIC
Valsts:Polija
Neto svars (g):761 g
Pielietojums:Vannas istabai, tualetei