Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

(IZPARDOŠANA) 7th Generation Free&Clear veļas mazgāšanas līdzeklis 1l, 20W

(IZPARDOŠANA) 7th Generation Free&Clear veļas mazgāšanas līdzeklis 1l, 20W

2.12€ bez PVN
Cena: 5.74€ bez PVN
Ražotājs: UNILEVER
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 555651!
EAN: 8717163714805
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Seventh Generation Free & Clear šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis

Piešķirot vārdu savam zīmolam, mēs devām solījumu. Tas ir solījums, ka katrs lēmums par katru produktu tiks pieņemts, izvērtējot mūsu ietekmi uz nākamo septiņu paaudžu labklājību. Mēs ticam, ka labākais veids, kā dzīvot, ir domājot par mūsu kopīgo nākotni. Tāpēc, ka tu nevari būt vesels uz slimas planētas.

Seventh Generation Free & Clear veļas mazgāšanas līdzeklis ir ražots no augiem (97 % produkta ir augu bāzes), ir bioloģiski noārdāms, bez krāsvielām, sintētiskām smaržvielām vai mākslīgajiem balinātājiem, un tam ir ES ekomarķējums.

LIETOŠANA: Ievērojiet apģērba kopšanas etiķetes instrukciju. Ievērojiet dozēšanas instrukcijas un uzpildiet dozatoru saskaņā ar veļas mašīnas instrukcijām.  Šis produkts ir piemērots mazgāšanai zemā temperatūrā (30 °C). Izmantojiet zemas temperatūras programmas, ieteicamo devu un maksimālo iespējamo slodzi, lai samazinātu enerģijas un ūdens patēriņu, tādējādi mazinot ietekmi uz vidi.

SASTĀVS: 5 - 15% anjonu virsmaktīvās vielas, nejonu virsmaktīvās vielas, <5% enzīmi, ziepes, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Šī hipoalerģiskā formula ir dermatoloģiski pārbaudīta un radīta jutīgai ādai.

BRĪDINĀJUMS: Sargāt no bērniem.Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Sargāt no bērniem. IEKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: Lūdziet palīdzību mediķiem.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:7TH GENERATION
Neto svars (g):1054 g