Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

(IZPARDOŠANA) AIR WICK FRESH MATIC Sicilian Bergamot & Orange Blossom Refill 250 ml

(IZPARDOŠANA) AIR WICK FRESH MATIC Sicilian Bergamot & Orange Blossom Refill 250 ml

2,80€ bez PVN
Cena: 6,74€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 258223!
EAN: 5908252005406
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 16.06.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Air Wick automātiskā gaisa atsvaidzinātāja aromāta flakons “Paradīzes sala - Sicīlijas bergamotes un apelsīnu ziedu smarža”, 250 ml.
Pieejams ierobežotā daudzumā. Līdz pat 70 dienām svaiguma*. Ar "24/7 Odor Stop" tehnoloģiju.
TIKAI VAJADZĪGAS SASTĀVDAĻAS. AROMĀTS: Satur dabiskas ēteriskās eļļas. PALĪGVIELAS: Etanols-ATBRĪVO AROMĀTU. Butāns, propāns-PROPELENTI.
DROŠAS LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: VIENMĒR PAVĒRSIET IERĪCI PROM NO SEJAS! PIRMS LIETOŠANAS IEPAZĪSTIETIES AR PIESARDZĪBAS PASĀKUMIEM DROŠAI LIETOŠANAI. Pirms aromāta flakona nomaiņas, pārbaudiet, vai ierīce ir izslēgta - slēdzim ir jābūt “OFF” ("IZSLĒGTS") pozīcijā. Pirms ieslēgšanas pavērsiet ierīci prom no sejas. Pēc ieslēgšanas ierīce pēc 15 sekundēm automātiski izsmidzinās aromātu. Drošības nolūkos rūpīgi ievērojiet automātiskās izsmidzināšanas ierīces lietošanas norādījumus. UZMANĪBU: Lietojiet tikai atbilstoši norādījumiem. Tīša un ļaunprātīga produkta izmantošana, apzināti koncentrējot vai ieelpojot saturu, var būt kaitīga vai nāvējoša. Neieelpot aerosolu. Lietot labi vēdināmās telpās. Augsta temperatūra var būt automašīnā un pie krāsns vai kamīna.
*pie zemākā smaržas intensitātes iestatījuma.
BĪSTAMI! Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Satur: Citrālu, Linaloolu un Limonēnu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 oC. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret smaržvielām, lietojot šo produktu jāievēro piesardzība. Gaisa atsvaidzinātāji nevar aizvietot pareizu higiēnas praksi.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:AIR WICK
Neto svars (g):160 g