Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

(IZPARDOŠANA) ONE DUAL NATURE sausā barība kaķiem (tītars/spirulīna) 750g

(IZPARDOŠANA) ONE DUAL NATURE sausā barība kaķiem (tītars/spirulīna) 750g

2,93€ bez PVN
Cena: 5,33€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 585046!
EAN: 8445290522511
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.12.2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Apvienojot gadu gaitā iegūtā dzīvnieku kopšanas inovācijas no mūsu vadošajiem uztura speciālistiem, PURINA ONE kaķu barības piedāvājums tiek sagatavots, izmantojot augstākās kvalitātes izejvielas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un sabalansētu kaķa uzturu. Barība PURINA ONE ir izstrādāta un pielāgota dažādiem kaķa vecumposmiem un dzīvesveidam. Sortimentā atradīsiet piedāvājumus, kas apmierina visas kaķa unikālās vajadzības un  nodrošina acīmredzamus veselības uzlabojumus.

PURINA ONE DUAL NATURE ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem, kas sasnieguši 1 gada vecumu. Papildus tiek atbalstīta kaķa spēcīgās dabiskās aizsargspējas ar spirulīnu, kas ir dabiska sastāvdaļa. Tā ir zili-zaļa aļģe, kas aug siltajos ūdeņos subtropu un tropu apgabalos visā pasaulē, ir pazīstama ar savu unikālo un spēcīgo uzturvērtības profilu, un veicina daudzus labvēlīgus veselības ieguvumus.

Sastāvs: tītara gaļa (ieskaitot kaulus, gaļu, ādu)* (17,0%), kvieši*, kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, mieži*, sojas milti, kukurūza*, dzīvnieku tauki, kukurūzas proteīna milti*, kaltēti zirņi*, kaltēta cigoriņu sakne* (2,0%), zirņu proteīns, minerālvielas, hidrolizāts, kaltēts raugs, spirulīna* (0,2%). *: dabiskas sastāvdaļas.

Barošanas norādījumi: pieaugušam kaķim paredzētais vidējais barības daudzums ir aprēķināts, par pamatu ņemot vidēji aktīva kaķa vajadzības.  Individuālās vajadzības var atšķirties, un kaķa barošana jāpielāgo, lai uzturētu slaidu ķermeni un veselīgu svaru. Barību var pasniegt ar jebkuru no ONE konserviem pieaugušiem kaķiem. Vienmēr jābūt pieejamam svaigam, tīram dzeramajam ūdenim.
Ieteicamais daudzums dienā (g/dienā):
Kaķa svars/  barības daudzums dienā (g)
2 – 4 kg/ 30 – 60g
4 – 6 kg/ 60 – 90g
6 – 8 kg/ 90 – 120g

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Neto svars (g):750 g