Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

(IZPARDOŠANA) ONE DUAL NATURE sausā barība kaķiem (vista/dzērvenes) 750g

(IZPARDOŠANA) ONE DUAL NATURE sausā barība kaķiem (vista/dzērvenes) 750g

2,49€ bez PVN
Cena: 5,37€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 585027!
EAN: 7613038232270
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.08.2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Apvienojot gadu gaitā iegūtā dzīvnieku kopšanas inovācijas no mūsu vadošajiem uztura speciālistiem, PURINA ONE kaķu barības piedāvājums tiek sagatavots, izmantojot augstākās kvalitātes izejvielas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un sabalansētu kaķa uzturu. Barība PURINA ONE ir izstrādāta un pielāgota dažādiem kaķa vecumposmiem un dzīvesveidam. Sortimentā atradīsiet piedāvājumus, kas apmierina visas kaķa unikālās vajadzības un  nodrošina acīmredzamus veselības uzlabojumus.

PURINA ONE Dual Nature ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem, kas sasnioeguši 1 gada vecumu.

Sastāvs:  (17,0%), kvieši*, kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, sojas milti, dzīvnieku tauki, kukurūzas proteīna milti*, kukurūza*, kaltēta cigoriņu sakne* (2,0%), zirņu proteīns, hidrolizāts, kaltēts raugs, zivju eļļa (0,8%), kaltētu dzērveņu sula ((satur 0.344% dehidrētas dzērveņu sulas, kas atbilst 4% svaigas dzērveņu sulas, kura iegūta no 5% svaigu dzērveņu)), minerālvielas.*: dabiskas  sastāvdaļas.

Barošanas vadlīnijas: vidējais barības daudzums pieaugušam sterilizētam/kaastrētiem kaķim ir aprēķināts, par pamatu ņemot vidēji aktīva istabas kaķa vajadzības. Individuālās vajadzības var atšķirties, un kaķa barošana jāpielāgo, lai uzturētu slaidu ķermeni un veselīgu svaru. Iepazīstiniet kaķi ar PURINA ONE Dual Nature pakāpeniski 7 dienu laikā, sākotnēji nelielu daudzumu Dual Nature barības kombinējot ar ierasto barību, ar laiku pakāpeniski palielinot Dual Nature barības daudzumu. Barību var pasniegt ar jebkuru ONE konservu pieaugušiem kaķiem. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim.
Rekomendējamais barības daudzums(kaķa svars kg/ dienas deva g):
2–4 kg / 30–60g
4–6 kg / 60–90g
6–8 kg / 90–120g

 

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:ONE
Neto svars (g):750 g