Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

(IZPARDOŠANA) PERWOLL Repair veļas mazgāšanas līdzeklis, 0.99l (18MR)

(IZPARDOŠANA) PERWOLL Repair veļas mazgāšanas līdzeklis, 0.99l (18MR)

2,60€ bez PVN
Cena: 5,37€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 951398!
EAN: 9000101580174
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.01.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

IZSKATĀS KĀ JAUNS? JĀ! Perwoll Renew Repair!
Atklājiet Perwoll Renew Repair – šķiedru labošanas šķidro mazgāšanas līdzekli veļas mašīnām, kas ir lielisks risinājums kā atsvaidzināt novalkātus apģērbus. Šis veļas mazgāšanas krāsainajai un baltajai veļai nodrošina ne tikai maigu tīrību, bet arī ideālu šķiedru kopšanu un palīdz saglabāt apģērba formu. Progresīvais sastāvs uzlabo apģērba šķiedru elastību un stiprību un samazina pūkošanos un velšanos, nodrošinot, ka apģērbi un audumi ilgāk izskatās jauni. Ar šo izsmalcināto mazgāšanas līdzekli veļu var mazgāt gan aukstā, gan karstā ūdenī, un to var izmantot pat kā līdzekli veļas mazgāšanai ar rokām. 

Perwoll Renew Repair priekšrocības: 

Par >85%*** mazāk velšanās
Atjauno šķiedras
Veļa pēc mazgāšanas ir maiga

Rūpes par jūsu apģērbu un planētu: Līdzekļa sastāvā ir vairāk nekā 90% dabiski iegūtu sastāvdaļu*. Mazgāšanas līdzekļa šķidruma pudele ir 100% pārstrādājama un izgatavota no par 50% pārstrādātas plastmasas**. 
Brīdinājums! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. 

* Henkel laboratorijas pierādījums (Vācija, 2021. gads)

*** vislabākie pretvelšanās rezultāti ir redzami uz kokvilnas un jauktas kokvilnas tekstilaudumiem, ja šo mazgāšanas līdzekli lieto regulāri"
Uzmanību. Satur 2-metilizotiazol-3 (2H) -onu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izmantot acu aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PERWOLL
Neto svars (g):1081 g