Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

LOVELA Baby gēla kapsulas baltai un krāsainai veļai 23gab

LOVELA Baby gēla kapsulas baltai un krāsainai veļai 23gab

15.45€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 257109
EAN: 5900627093636
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 3/21/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Lovela Baby, veļas mazgāšanas līdzeklis kapsulās, baltai un krāsainai veļai, 23 kapsulas.NO PIRMĀS DZĪVES DIENAS. KLĪNISKI PĀRBAUDĪTS. Hipoalerģisks* mazgāšanas līdzeklis. Pilnībā šķīstošas kapsulas. Efektīvs pret traipiem, saudzīgs audumiem. Hipoalerģisks, t.i. ar samazinātu alerģijas potenciālu. Sastāvdaļas: 15-30% nejonu virsmaktīvās vielas, anjonu virsmaktīvās vielas; 5-15% ziepes; <5% fosfonāti; fermenti, smaržas un aromātiskā kompozīcija, konservants (Benzisothiazolinone). UFI: 8TD0-C0GG-Y00C-DHEU
UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. SARGĀT NO BĒRNIEM. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Turēt tikai oriģināliepakojumā. Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. NEIZRAISĪT vemšanu. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionāliem/ starptautiskiem noteikumiem.
Nepārdurt, nepārplēst un negriezt! Lietot tikai ar sausām rokām. Ja bērns ielicis kapsulu mutē, nekavējoties izņemiet to. Neizraisiet vemšanu.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:LOVELA
Valsts:Itālija
Neto svars (g):515 g