Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

NEUTRAL šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai 1.95l

NEUTRAL šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai 1.95l

16,03€ bez PVN
Ražotājs: NEUTRAL
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 285058
EAN: 8710908798375
Iepakojumā: 5
Minimālais daudzums: 1
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Rūpējas par jutīgu ādu un apkārtējo vidi. Hipoalerģisks un dermatoloģiski pārbaudīts. Saudzē krāsu. Piemērots mazuļu drēbēm. 97 % bioloģiski noārdāmas sastāvdaļas. Ražots, izmantojot 100 % atjaunojamo enerģiju. 60 % pārstrādājams iepakojums.
Satur: 15 - 30 % nejonu virsmaktīvās vielas, 5 – 15 % anjonu virsmaktīvās vielas, <5 % enzīmus, fosfonātus, ziepes.
UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. IEKĻŪSTOT ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet palīdzību mediķiem.
Dozēšana: Izmantojiet mazgāšanas līdzeklim paredzēto atvilktni vai ievietojiet mazgāšanas šķidrumu īpašā dozēšanas trauciņā, atbilstoši norādēm uz iepakojuma (skat. dozēšanas tabulu). Ļoti netīras veļas mazgāšanai vai cieta ūdens gadījumā, pievienojiet papildu 30 %. Efektīvi izmazgā 30°C temperatūrā. Mazgājot ar rokām: 50 ml uz 8 litriem ūdens; izmantojiet cimdus, lai aizsargātu jutīgu ādu.
MAZGĀŠANAS PADOMI: ievērojiet drēbju mazgāšanas norādījumus. Traipu gadījumā mazgāšanas līdzekli var uzklāt tieši uz traipa, iepriekš apstrādājot apm. 10 min. Audumi, kas ir krāso, jāmazgā atsevišķi. Nemazgāt zīda un vilnas audumus.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:NEUTRAL
Valsts:Polija
Neto svars (g):2022 g