Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

NEUTRAL veļas pulveris COLOUR, 1.188kg

NEUTRAL veļas pulveris COLOUR, 1.188kg

9.09€ bez PVN
Ražotājs: NEUTRAL
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 285248
EAN: 8712561475877
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
NEUTRAL pulveris krāsainas veļas mazgāšanai Color Wash, 1,188 kg
Ieteicams bērniem un cilvēkiem ar jutīgu ādu.
• Pulveris nesatur smaržvielas un krāsvielas. Hipoalerģisks, dermatoloģiski pārbaudīts produkts, ko atzinusi Dānijas Astmas un alerģijas biedrība. Domāts alerģijas un kairinā-juma/iekaisuma riska mazināšanai. Piemērots mazgāšanai ar rokām un visa veida veļas mašīnās. Vienmēr pārbaudiet apģērba kopšanas etiķeti un ievērojiet mazgāšanas instrukcijas. Nelietot vilnas un zīda audumu mazgāšanai. Baltas krāsas apģērbi jāmazgā atsevišķi. Efektīvi mazgā zemā temperatūrā, pat 30°C. Saglabā krāsu spilgtumu.
UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. IEKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Satur: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, <5%: enzīmus, nejonu virsmaktīvās vielas, fosfonātus, polikarboksilātus, ziepes, ceolītus.
Padomi ūdens un enerģijas taupīšanai: mazgājiet tikai pilnas slodzes režīmā; sekojiet dozēšanas instrukcijai; mazgājiet veļu zemā temperatūrā. Glabāt sausā vietā.
Sastāvdaļas/Ingredients: skatīt uz iepakojuma.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:NEUTRAL
Valsts:Vācija
Neto svars (g):1188 g