Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

NEUTRAL veļas pulveris WHITE, 1.188kg

NEUTRAL veļas pulveris WHITE, 1.188kg

11.00€
Ražotājs: NEUTRAL
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 285249
EAN: 8712561475693
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
NEUTRAL pulveris baltas veļas mazgāšanai White Wash, 1,188 kg
Ieteicams bērniem un cilvēkiem ar jutīgu ādu.
• Pulveris nesatur smaržvielas un krāsvielas. Dermatoloģiski pārbaudīts produkts, ko atzinusi Dānijas Astmas un alerģijas biedrība. Domāts alerģijas un kairinājuma/iekaisuma riska mazināšanai. Piemērots mazgāšanai ar rokām un visa veida veļas mašīnās. Vienmēr pārbaudiet apģērba kopšanas etiķe-ti un ievērojiet mazgāšanas instrukcijas. Nelietot vilnas un zīda audumu mazgāšanai. Efektīvi mazgā zemā tempera-tūrā, pat 30°C. Saglabā auduma baltumu.
UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. IEKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Satur: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, <5%: enzīmus, nejonu virsmaktīvās vielas, fosfonātus, polikarboksilātus, ziepes, ceolītus.
Padomi ūdens un enerģijas taupīšanai: mazgājiet tikai pilnas slodzes režīmā; sekojiet dozēšanas instrukcijai; mazgājiet veļu zemā temperatūrā. Glabāt sausā vietā.
Sastāvdaļas/Ingredients: skatīt uz iepakojuma.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:NEUTRAL
Valsts:Vācija
Neto svars (g):1188 g