Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

ONE konservs kaķiem STERIL (vista/zaļās pupiņas) 4*85g

ONE konservs kaķiem STERIL (vista/zaļās pupiņas) 4*85g

2,26€ bez PVN
Cena: 3,22€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 587055
EAN: 7613287893376
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 30.09.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Apvienojot gadu gaitā iegūtā dzīvnieku kopšanas inovācijas no mūsu vadošajiem uztura speciālistiem, PURINA ONE kaķu barības piedāvājums tiek sagatavots, izmantojot augstākās kvalitātes izejvielas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un sabalansētu kaķa uzturu.

Barība PURINA ONE ir izstrādāta un pielāgota dažādiem kaķa vecumposmiem un dzīvesveidam. Sortimentā atradīsiet piedāvājumus, kas apmierina visas kaķa unikālās vajadzības un  nodrošina acīmredzamus veselības uzlabojumus.

PURINA ONE ir pilnvērtīga mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem.

Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (tostarp liellopa gaļa 4%), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi, augu izcelsmes atvasinājumi, eļļas un tauki, minerāli, dažādi cukuri, dārzeņi (0,6% dehidratētu burkānu, līdzvērtīgi 5,4% burkānu).
Sastāvs: gaļas un dzīvnieku atvasinājumi (tostarp vistas gaļa 5%), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un to atvasinājumi, augu izcelsmes atvasinājumi, eļļas un tauki, minerāli, dārzeņi (0,6% dehidratētu zaļo pupiņu, līdzvērtīgi 5,4% zaļo pupiņu), dažādi cukuri.

Barošanas vadlīnijas: vidēja lieluma kaķim (4 kg) izbarot 2 līdz 3 paciņas dienā vismaz 2 atsevišķās maltītēs.
Ieteicamais barības daudzums dienā ir jāpielāgo ārējās vides apstākļiem, kaķa aktivitātes līmenim un fiziskajam stāvoklim. Barību pasniegt istabas temperatūrā. Vienmēr jābūt pieejamam svaigam un tīram ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:ONE
Valsts:Polija
Neto svars (g):340 g