Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PERSIL Color (Box) veļas pulveris, 4.4kg (80WL)

PERSIL Color (Box) veļas pulveris, 4.4kg (80WL)

28,93€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 951255
EAN: 9000101805314
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Persil Deep Clean Color veļas mazgāšanas pulveris — izbaudiet patiešām tīru veļu un higiēnisku tīrību veļas mazgājamā mašīnā
Pat pēc mazgāšanas no veļas mašīnas var izdalīties nepatīkami aromāti, jo laika gaitā ar katru mazgāšanas reizi uzkrājas grūti iztīrāmi nosēdumi. Par laimi, grūti iztīrāmiem traipiem tagad stājas pretī Persil Deep Clean mazgāšanas līdzeklis. Jaudīgais Persil universālais veļas mazgāšanas pulveris ir ne tikai traipu noņēmējs, tagad tam ir jauna formula, lai nodrošinātu patiešām tīru veļu un higiēnisku tīrību veļas mazgājamā mašīnā. Unikālā formula iekļūst dziļi šķiedrās, likvidējot visgrūtāk iztīrāmos traipus. Veļas mazgāšanas pulveris ir izstrādāts, lai nodrošinātu vairāk nekā tikai tīras drēbes, tas iekļūst vēl dziļāk veļas mazgājamā mašīnā, lai efektīvi likvidētu nepatīkamo aromātu, saglabājot spilgtās un gaišās krāsas.

Tīrākai pasaulei: Neiecietīgs pret traipiem, saudzīgs pret planētu, formula satur 92% bioloģiski noārdāmu sastāvdaļu un ir pieejama 100% pārstrādājamā iepakojumā. Efektīvs zemā temperatūrā, mazgāšanu sākot jau 20 °C temperatūrā, lai taupītu enerģiju katrā mazgāšanas reizē. Tagad un turpmāk Persil ir apņēmies nodrošināt patiešām tīru veļas mazgāšanu, vienlaikus saglabājot saudzīgu attieksmi pret planētu. Ietaupiet enerģiju, pateicoties Persil Deep Clean Universal Gel jaudīgajai formulai, kas nodrošina efektīvus rezultātus pat pie pilnas veļas mazgājamās mašīnas un zemā temperatūrā.

Produkta priekšrocības:
Pilnīgi tīra veļa un higiēniska tīrība veļas mazgājamā mašīnā
Iekļūst dziļāk veļas mazgājamā mašīnā, lai novērstu nepatīkamos aromātus
Pārstrādājams iepakojums
Veļas mazgāšanas līdzeklis ir efektīvs pat pie pilnas veļas mazgājamās mašīnas
Ietaupiet enerģiju, mazgājot veļu zemā 20 °C temperatūrā

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PERSIL
Valsts:Polija
Neto svars (g):4400 g