Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PERWOLL mazgāšanas līdzeklis Wool, 1l (20WL)

PERWOLL mazgāšanas līdzeklis Wool, 1l (20WL)

7,52€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 951431
EAN: 9000101810387
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Jauns? Nē, mazgāts ar Perwoll Wool Delicates Detergent!

Atklājiet Perwoll Wool Delicates Detergent mazgāšanas līdzekli ar inovatīvo Triple Renew Formula – ideālu kopšanas līdzekli vilnai, zīdam un smalkiem apģērbiem! Šis smalkajiem apģērbiem paredzētais mazgāšanas līdzeklis ne tikai saudzīgi iztīra apģērbus, bet arī nodrošina vislabāko krāsu un šķiedru kopšanu: tas noņem pūkas un savēlumus, radot gludu un nevainojamu virsmu, un padara krāsas košas, kā rezultātā apģērbi šķiet un izskatās kā jauni. Tas viss apvienojumā ar lielisku kašmira pieskārienu svaigumam un tīrībai.
Ar šo mazgāšanas līdzekli veļu var mazgāt gan aukstā, gan karstā ūdenī, un to var izmantot pat kā līdzekli veļas mazgāšanai ar rokām. Mazgāšanas līdzekli Perwoll var droši lietot dažādu, pat smalku, audumu mazgāšanai.

Perwoll Wool Delicates Detergent saudzīgi tīra + atjauno krāsas un šķiedras. Visiem vilnas, zīda un smalkajiem apģērbiem!
 
Izvēlieties Perwoll, krāsainajiem apģērbiem paredzēto mazgāšanas līdzekli, kas nodrošina izcilu tīrību, un parūpējieties par saviem vilnas, zīda un smalkajiem apģērbiem.

Rūpējieties par savu apģērbu un planētu: Sastāvā ir vairāk nekā 90% dabiski iegūtu sastāvdaļu*. Mazgāšanas līdzekļa šķidruma pudele ir 100% pārstrādājama un izgatavota no par 50% pārstrādātas plastmasas**.
Brīdinājums! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju.
* Henkel laboratorijas pierādījums (Vācija, 2021. gads)
** Nepieciešams avots

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Valsts:Austrija
Neto svars (g):1028 g
Zimols:PERWOLL