Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN ALL SIZE LIGHT STERILISED sausā barība sunim ar jēra gaļu 3kg

PRO PLAN ALL SIZE LIGHT STERILISED sausā barība sunim ar jēra gaļu 3kg

21,98€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 592077
EAN: 8445290463814
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.03.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN ALL SIZE LIGHT ADULT ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība, kas paredzēta visu izmēru pieaugušiem suņiem ar virsnormas svaru vai kuri ir sterilizēti.

Sastāvs: augstvērtīga jēra gaļa (ieskaitot plaušas un aknas) (18%), rīsi (18%), kvieši, kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, kukurūzas putraimi, rīsi (9%), kaltēts biešu mīkstums, kviešu glutēns, hidrolizāts, minerāli, zivju eļļa, dzīvnieku tauki.

Barošanas vadlīnijas: ieteicamo dienas devu gan svara uzturēšanai, gan svara zudumam skatīt tabulā uz iepakojuma.
Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Barojot ar mērķi zaudēt virsnormas svaru vai lai palīdzētu uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Ja suns ir ieguvis virsnormas svaru, drošai svara zaudēšanai sekojiet vadlīnijām un mainiet barības devu, lai suns mēnesī zaudētu 2-4% ķermeņa svara. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):3000 g