Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN DELICATE DIGESTION konservs kaķiem ar tītara gaļu mērcē 85g

PRO PLAN DELICATE DIGESTION konservs kaķiem ar tītara gaļu mērcē 85g

0.96€ bez PVN
Cena: 1.20€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 591073
EAN: 7613287107848
Iepakojumā: 26
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 5/31/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā. 

PRO PLAN DELICATE DIGESTION ir pilnvērtīga konservētā mājas istabas dzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem ar jutīgu gremošanu, tā veicina kaķa gremošanas sistēmas veselību.

Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes atvasinājumi (no kuriem tītara gaļa — 4 %), dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un zivju izcelsmes atvasinājumi, eļļas un tauki, dārzeņu izcelsmes atvasinājumi, minerālvielas, dažādi cukuri. 

Barošanas ieteikumi: Pieaugušam kaķim vidēji (4 kg) dienas laikā izbarot 3 paciņas vismaz 2 atsevišķās maltītēs. Individuālās vajadzības var būt atšķirīgas, un barības daudzums attiecīgi jākoriģē, lai uzturētu sunim slaidas ķermeņa formas un veselīgu svaru. Pasniegt istabas temperatūrā. Vienmēr ir jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Polija
Neto svars (g):85 g