Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN HEALTHY START konservs kaķēniem ar tītara gaļu 85g

PRO PLAN HEALTHY START konservs kaķēniem ar tītara gaļu 85g

1,20€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 591075
EAN: 7613036093453
Iepakojumā: 26
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.08.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

PURINA PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā. 

PRO PLAN HEALTHY START ir pilnvērtīga konservētā mājas istabas dzīvnieku barība kaķēniem , tā palīdz uzturēt kaķēna dabiskās aizsargspējas. Piemērota arī grūsnām un laktējošām kaķenēm.  

Sastāvs:  Gaļa un dzīvnieku izcelsmes atvasinājumi (no kuriem tītara gaļa 4 %), dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un zivju izcelsmes atvasinājumi, eļļas un tauki, minerālvielas, dārzeņu izcelsmes atvasinājumi, dažādi cukuri.  

Barošanas vadlīnijas: Kaķēniem vecumā no 6 līdz 12 nedēļām izbarot 2½ līdz 3 paciņas dienā; no 12 līdz 26 nedēļām izbarot 3 līdz 4 paciņas dienā; no 26 līdz 52 nedēļām izbarot 2 līdz 4 paciņas dienā vismaz 2 atsevišķās maltītēs vai brīvā režīmā. Katrs kaķēns ir atšķirīgs; barības daudzumu un/vai laiku, kas tiek veltīts ēšanai, iespējams, vajadzēs pielāgot atbilstoši kaķēna aktivitātes līmenim un ķermeņa stāvoklim. Grūsnām vai laktējošām kaķenēm: barības daudzumu pielāgojiet pēc kaķa vēlēšanas, taču robežās no 3½ līdz 5½ paciņām dienā atkarībā no laktācijas.
Pasniegt istabas temperatūrā. Vienmēr ir jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Polija
Neto svars (g):85 g