Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN HEALTHY START sausā barība kaķēniem bagātināta ar vistas gaļu 1,5kg

PRO PLAN HEALTHY START sausā barība kaķēniem bagātināta ar vistas gaļu 1,5kg

14.48€ bez PVN
Cena: 18.10€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 591035
EAN: 7613036505178
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 7/31/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PURINA PRO PLAN HEALTY START ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība, tā palīdz uzturēt kaķēna dabiskās aizsargspējas. Paredzēta kaķēniem vecumā no 1 līdz 12 mēnešiem.

Sastāvs: augstvērtīga vistas gaļa (ieskaitot muguru un krūtiņu) (20%), kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, rīsi, kviešu glutēns, dzīvnieku tauki, kukurūza, kukurūzas proteīna milti, zirņu olbaltumvielas, kukurūzas ciete, olu pulveris, minerāli, hidrolizāts, raugi, zivju eļļa, jaunpiens (0,10%).

Barošanas vadlīnijas: ieteicamā dienas deva (g/dienā) - sk. tabulu uz iepakojuma. PRO PLAN® Kitten barību ieteicams sākt lietot 3–4 nedēļu vecumā. Barība jāsajauc ar ūdeni, lai atvieglotu ēšanu. Palieliniet devu, kad kaķēns sāk ēst vairāk, un samaziniet pievienotā ūdens daudzumu, kad kaķēns spēj ēst barību sausā veidā. Grūsnām vai barojošām kaķenēm piedāvājiet barību pēc nepieciešamības, taču ne mazāk kā 70 g/dienā vai 100 g/dienā attiecīgi. Lai uzzinātu vairāk, konsultējieties ar veterinārārstu. Katrs kaķēns ir atšķirīgs; barības daudzumu un/vai laiku, kas tiek veltīts ēšanai, iespējams, vajadzēs pielāgot atbilstoši kaķēna aktivitātes līmenim un ķermeņa stāvoklim. Vienmēr jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):1500 g