Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN LARGE ROBUST SENSITIVE DIGESTION sausā barība sunim ar jēra gaļu 14kg

PRO PLAN LARGE ROBUST SENSITIVE DIGESTION sausā barība sunim ar jēra gaļu 14kg

61.88€ bez PVN
Cena: 77.36€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 592073
EAN: 7613035417236
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 11/30/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN LARGE ROBUST ADULT ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība, kas paredzēta lielo šķirņu pieaugušiem suņiem ar masīvu ķermeņa uzbūvi un jutīgu gremošanu.

Sastāvs: augstvērtīga jēra gaļa (19%) (ieskaitot plaušas un aknas), rīsi (18%), kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, kukurūza, kukurūzas proteīna milti, kaltēts biešu mīkstums2 (5%), hidrolizāts, kukurūzas putraimi, dzīvnieku tauki, olu pulveris, minerāli, zivju eļļa, sojas eļļa.
2prebiotiku avots.

Barošanas vadlīnijas: ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu jūsu sunim uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu jūsu suņa veselību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):14000 g