Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN MEDIUM SENSITIVE SKIN sausā barība kucēnam lasi 3kg

PRO PLAN MEDIUM SENSITIVE SKIN sausā barība kucēnam lasi 3kg

18.51€ bez PVN
Cena: 23.14€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 592041
EAN: 7613035114838
Iepakojumā: 4
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 7/31/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN SMALL&MINI PUPPY ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība vidēja izmēra šķirņu kucēniem ar jutīgu ādu. Barība piemērota arī kucēm grūsnības un zīdīšanas periodā.   

Sastāvs: augstvērtīgs lasis* (ieskaitot galvu, asakas, gaļu) (17%), laša olbaltumvielu pulveris*, rīsi* (16%), dzīvnieku tauki, kukurūzas ciete, kukurūzas proteīna milti*, sojas milti*, olu pulveris*, hidriolizēts sojas proteīns*, hidrolizāts, kaltēts biešu mīkstums*, kukurūza*, minerāli, kaltētas dārzeņu šķiedras, sojas eļļa, zivju eļļa. *Proteīnu avoti.  

Barošanas vadlīnijas: ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu kucēnam un tā mātei uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Atšķiršanas periodā sausās barības daudzumu palieliniet pakāpeniski. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Itālija
Neto svars (g):3000 g