Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN MEDIUM SENSITIVE SKIN sausā barība sunim ar lasi 14kg

PRO PLAN MEDIUM SENSITIVE SKIN sausā barība sunim ar lasi 14kg

61,88€ bez PVN
Cena: 77,36€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 592054
EAN: 7613035120464
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.12.2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN MEDIUM ADULT ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība, kas paredzēta vidēja izmēra šķirņu pieaugušiem suņiem ar jutīgu ādu.
 
Sastāvs: augstvērtīgs lasis* (ieskaitot galvu, asakas, gaļu) (17%), rīsi* (14%), laša olbaltumvielu pulveris*, kukurūzas proteīna milti*, dzīvnieku tauki, sojas milti*, kukurūza*, kukurūzas pārslas*, kaltēts biešu mīkstums*, kukurūzas ciete, hidrolizāts, kaltētas dārzeņu šķiedras, minerāli, olu pulveris*, sojas eļļa, zivju eļļa. *Proteīnu avoti. 

Barošanas vadlīnijas: ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu sunim uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Itālija
Neto svars (g):14000 g