Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN MEDIUM&LARGE AGE DEFENCE sausā barība sunim 7+ ar vistas gaļu 14kg

PRO PLAN MEDIUM&LARGE AGE DEFENCE sausā barība sunim 7+ ar vistas gaļu 14kg

59.64€ bez PVN
Cena: 74.55€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 592061
EAN: 7613035122796
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 10/31/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN MEDIUM&LARGE ADULT ir kompleksā  mājas (istabas) dzīvnieku barība, kas paredzēta vidējo un lielo šķirņu suņiem vecumā no 7 gadiem un vairāk.

Sastāvs: augstvērtīga vistas gaļa (ieskaitot muguru un krūtiņu) (16%), kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, kvieši, rīsi (12%), kukurūza, kukurūzas proteīna milti, augu eļļas frakcijas (5,5%), kaltēts biešu mīkstums, sojas milti, minerāli, kviešu glutēns, dzīvnieku tauki, hidrolizāts, zivju eļļa.

Barošanas vadlīnijas: ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu sunim uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):14000 g