Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN SMALL&MINI SENSITIVE SKIN sausā barība sunim ar lasi 700g

PRO PLAN SMALL&MINI SENSITIVE SKIN sausā barība sunim ar lasi 700g

4,93€ bez PVN
Cena: 6,16€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 592067
EAN: 7613035120808
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.01.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN SMALL&MINI ADULT ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība, kas paredzēta mazo un mini šķirņu pieaugušiem suņiem ar jutīgu ādu.

Sastāvs: augstvērtīgs lasis* (ieskaitot galvu, asakas, gaļu) (20%), rīsi* (18%), laša olbaltumvielu pulveris*, kukurūzas proteīna milti*, kukurūza*, dzīvnieku tauki, sojas milti*, kaltēts biešu mīkstums*, kukurūzas ciete, minerāli, kaltētas dārzeņu šķiedras, sojas eļļa, kukurūzas putraimi, hidrolizāts, raugi*, olu pulveris*, zivju eļļa. *Proteīnu avoti.

Barošanas vadlīnijas: ieteicamo dienas devu skatīt tabulā. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Lai palīdzētu sunim uzturēt ideālu ķermeņa svaru, pielāgojiet barības daudzumu suņa aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Vienmēr jābūt pieejamam tīram, svaigam dzeramajam ūdenim. Regulāri sazinieties ar veterinārārstu, lai novērtētu suņa veselību.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):700 g